DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PiS słabnie – Konfederacja rośnie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Według najnowszego sondażu Instytutu Badań Spraw Publicznych gdyby wybory parlamentarne odbyły się w grudniu Prawo i Sprawiedliwość nie obroniłoby samodzielnej władzy nad krajem.

Według badania IBSP PiS może liczyć na poparcie 39 proc. Polaków. To wynik wyraźnie słabszy niż w październikowych wyborach w których partia Jarosława Kaczyńskiego uzyskała 43 proc. głosów. Liberalna Koalicja Obywatelska otrzymała natomiast poparcie niemal 28 proc. respondentów czyli rezultat nieco lepszy niż w ostatnich wyborach w których liberałowie uzyskali ponad 27 proc. głosów.

Koalicja Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Wiosny i partii Razem uzyskała w wyborach 12 proc. głosów tymczasem w najnowszym sondażu wybrało ją aż 16 proc. respondentów. Wzrost poparcia odnotowała także Konfederacja Wolność i Niepodległość, którą wskazało niemal 10 proc. badanych, czyli o ponad 3 punkty procentowe więcej w porównaniu do wyniku wyborczego. Niższe w porównaniu do niego było natomiast poparcie dla Polskiego Stronnictwa Ludowego – 7 proc. to o 1,5 punktu procentowego mniej niż w czasie wyborów.

Jak podkreśla Wirtualna Polska, który opublikował w poniedziałek wyniki sondażu, przy takich wynikach wyborów PiS nie obroniłby samodzielnej większości w Sejmie.

wp.pl/kresy.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: