DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

NIEMCY ZAGINIONY 2 LATA TEMU NASTOLATEK ODNALEZIONY W SZAFIE PEDOFILA.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zaginiony przed dwoma laty nastolatek został odnaleziony przypadkowo przez niemiecką policję w szafie w mieszkaniu pedofila. Chłopiec miał na sobie te same ubrania, w których widziano go po raz ostatni w czerwcu 2017 r.

15-letni Marvin zaginął dwa lata temu. W połowie czerwca 2017 wyszedł z domu opieki w Duisburgu, w którym przebywał po śmierci ojca, i więcej tam nie powrócił. Przed wyjściem, powiedział opiekunom, że wychodzi spotkać się z przyjaciółmi. Swoją ostatnią wiadomość wysłał o godzinie 11:37, a potem jego telefon był już wyłączony.

Przez ponad dwa lata policja bezskutecznie poszukiwała chłopca. Policjanci planowali wkrótce zamknąć śledztwo, a matka Marvina była przekonana, że jej syn już nigdy się nie znajdzie i prawdopodobnie nie żyje.

Kilka dni temu, podczas nalotu policji na dom 44-letniego Larsa H. podejrzanego o pedofilię w Recklinghausen, funkcjonariusze w jednej z szaf znaleźli zaginionego chłopca. W mieszkaniu było brudno, a zapach moczu unoszący się w lokalu był tak ostry, że policjanci musieli pracować w maskach.

W tej chwili nastolatek przebywa pod obserwacją psychiatryczną. Jego matka w rozmowie z niemieckimi mediami powiedziała, że podczas krótkiego spotkania, na jakie jej pozwolili lekarze, wyznał jej, że był w niej zamknięty przez cały czas. Marvin został odnaleziony w tym samym ubraniu, w którym zaginął.

Nadal nie wiadomo oficjalnie, czy 15-latek był tam trzymany siłą, ale to nie oznacza, że przebywał tam dobrowolnie. Według policji, mógł być np. zastraszony.

Sąsiedzi 44-latka mówią, że nie widzieli nastolatka, ale często słyszeli krzyki mężczyzny dochodzące z mieszkania.

Podejrzany o pedofilię Niemiec trafił do aresztu. Na razie nie wiadomo jakie zarzuty będą mu postawione. Wraz z nim aresztowano także jego 77-letniego ojca, który mieszkał w tym samym mieszkaniu. Starszy mężczyzna został już zwolniony.

Jak podają niemieckie media, 44-latek w 2018 roku otrzymał wyrok w zawieszeniu w związku z posiadaniem dziecięcej pornografii.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: