DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

NIEMCY – WREDNE WPISY GRETY THUNBERG NA TWITERZE SKOMENTOWAŁY NIEMIECKIE KOLEJE D.B

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Niemcy: Greta Thunberg na podłodze niemieckiego pociągu? Deutsche Bahn odpowiada na twitta nastolatki

Wprawdzie zdjęcie Grety Thunberg siedzącej między walizkami na podłodze przepełnionego niemieckiego pociągu niemieckiego wzbudziło zainteresowanie użytkowników, jednak o wiele bardziej poruszyła internautów dosadna odpowiedź Deutsche Bahn na Twitta zamieszczonego przez sławną nastolatkę… Niemieckiego przedsiębiorstwo kolejowe wytknęło dziewczynie, że swoim tendencyjnym wpisem, w bardzo nieładny sposób odwdzięczyła się, tym, którzy zatroszczyli się o nią w czasie podróży.
W sobotę, tuż przed godziną 14 Greta Thunberg zamieściła zdjęcie, na którym uwieczniono ją siedzącą na podłodze w wagonie. W komentarzu pod nim napisała:
“Podróż przepełnionym pociągiem w Niemczech! Ale przynajmniej wreszcie w drodze do domu”.

Greta Thunberg

@GretaThunberg

Traveling on overcrowded trains through Germany. And I’m finally on my way home!

Visualizza l'immagine su Twitter
26.800 utenti ne stanno parlando

Co na to Deutsche Bahn? Niemieckie przedsiębiorstwo kolejowo postanowiło oficjalnie odnieść się do wpisu nastolatki, wytykając jej  przy okazji niezbyt uprzejme zachowanie:
Droga #Greta, dziękujemy za wsparcie nas, pracowników kolei, w walce ze zmianami klimatu! Cieszymy się, że podróżowałaś w sobotę pociągiem ICE 74. 100% zielonej energii. Byłoby mam jeszcze milej, gdybyś zechciała poinformować również o tym, jak przyjazną i kompetentną opieką otoczyli Ci nasi pracownicy, którzy dali Ci miejsce w pierwszej klasie.

Deutsche Bahn AG

@DB_Presse

Liebe , danke, dass Du uns Eisenbahner im Kampf gegen den Klimawandel unterstützt! Wir haben uns gefreut, dass Du am Samstag mit uns im ICE 74 unterwegs warst. Und das mit 100 Prozent Ökostrom. 1/2

5.214 utenti ne stanno parlando

Deutsche Bahn wydało ponadto oświadczenie nt. podróży młodej działaczki na rzecz klimatu, w którym napisano, że nie tylko Greta Thunberg otrzymała miejsce w pierwszej klasie, ale również  osoby, które towarzyszyły jej w podróży.

W niedzielę nastolatka dodała dopisek na Twiterze, w którym przyznała, że nie spędziła całej podróży siedząc na podłodze. “Po Göttingen dostałam miejsce” – napisała.. “To oczywiście nie jest problem i nigdy nie powiedziałam, że był nim brak miejsca. Przepełnione pociągi to świetny znak, ponieważ oznaczają, że popyt na ten sposób podróżowania jest wysoki!”.

Greta Thunberg

@GretaThunberg

Traveling on overcrowded trains through Germany. And I’m finally on my way home!

Zobacz obraz na Twitterze

Greta Thunberg

@GretaThunberg

Our train from Basel was taken out of traffic. So we sat on the floor on 2 different trains. After Göttingen I got a seat.This is no problem of course and I never said it was. Overcrowded trains is a great sign because it means the demand for train travel is high!

Ludzie o tym mówią: 7 780

Źródło: Twitter, 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: