NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Kupujesz mięso w Biedronce lub Lidlu? Jest ostrzeżenie GIS ☀Autor Gabi☀
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:”216 000 uciekło z domów w północno-zachodniej Syrii”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BEIRUT (AP) – Ponad 200 000 mężczyzn, kobiet i dzieci uciekło z domów w północno-zachodniej Syrii w autobusach, ciężarówkach i samochodach w ostatnich tygodniach, pośród intensywnych bombardowań powietrznych i naziemnych sił rządowych, poinformowała w środę syryjska grupa humanitarna.

Siły rządowe bombardują południową i wschodnią prowincję Idlib, ostatnią twierdzę rebeliantów w rozdartym wojną kraju, od końca listopada. Ofensywa lądowa, która rozpoczęła się w ubiegłym tygodniu, przesiedliła więcej ludzi, a siły rządowe zdobyły ponad 40 wiosek i osiedli, według syryjskiej armii i działaczy opozycji.

Syryjska Grupa Koordynacyjna Reagowania, grupa pomocy działająca w północno-zachodniej Syrii, powiedziała, że z domów uciekło 216 632 osób, z których wielu nie ma konkretnego miejsca, do którego mógłby się udać. Wielu kieruje się w kierunku granicy z Turcją w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Grupa powiedziała, że ludzie uciekli z około 250 wiosek i miast, dodając, że w wyniku przemocy zginęło 252 cywilów, w tym 79 dzieci.

Zanim w czwartek rozpoczęła się ofensywa naziemna, ONZ poinformowała, że około 60 000 mieszkańców Idlibu zostało już przesiedlonych od czasu rozpoczęcia rządowej kampanii bombowej pod koniec ubiegłego miesiąca.

Filmy zamieszczone online przez aktywistów i syryjską Obronę Cywilną opozycji, znaną również jako Białe Hełmy, pokazały długie linie samochodów, ciężarówek i autobusów zmierzających na północ. Ludzie nosili swoje kosztowności, aw większości autobusów załadowano torby i materace.

Grupa wezwała inne agencje pomocy, aby pomogły wysiedlonym w zimne dni i ulewny deszcz. W ostatnich tygodniach osiedla wysiedlonych namiotów zostały zalane, zwiększając ich nędzę.

„Wzywamy społeczność międzynarodową do wywarcia nacisku na reżim i jego sojuszników, aby zaprzestali kampanii wojskowej” – powiedział.

Pod osłoną nalotów i ciężkich ostrzałów wojska syryjskie pchają się w kierunku dużego, opanowanego przez rebeliantów miasta, Maaret al-Numan. Miasto leży na kluczowej autostradzie łączącej stolicę Damaszku z północnym miastem Aleppo, największym w Syrii.

Bezpośrednim celem sił prezydenta Syrii Baszara Assada wydawało się ponowne otwarcie strategicznej autostrady, która została zamknięta przez rebeliantów od 2012 roku.

Prowincja Idlib jest zdominowana przez bojowników powiązanych z Al-Kaidą. Jest także domem dla 3 milionów cywilów, a Organizacja Narodów Zjednoczonych ostrzegła przed rosnącym ryzykiem katastrofy humanitarnej wzdłuż granicy z Turcją.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: