DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Macierewicz o zwolennikach Konfederacji: Ludzie patriotyczni z małym rozeznaniem rzeczywistości

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Poseł Prawa i Sprawiedliwości i były minister obrony skrytykował polityków Konfederacji i scharakteryzował jej zwolenników.

W wywiadzie dla telewizji Trwam Macierewicz mówił o niedawnym przegłosowaniu przez Sejm ustawy o dyscyplinowaniu sędziów. Posłowie Konfederacji Wolność i Niepodległość nie poparli nowych przepisów forsowanych przez PiS, ale też nie zagłosowali przeciw jak parlamentarzyści liberalnej opozycji. Narodowcy i konserwatywni liberałowie wstrzymali się od głosu ale także to wywołało krytykę byłego ministra obrony.

„Konfederacja. – 7 procent wprowadziło 11 liderów do Sejmu, którzy mieli reprezentować bardzo radykalny, prosty, jasny interes niepodległościowy, narodowy, katolicki Rzeczypospolitej Polskiej” – mówił Macierewicz cytowany przez portal „Rzeczpospolitej” – „To było pokazanie, jakie są rzeczywiste intencje tych polityków. Wypromowali się radykalnymi hasłami, ale w praktycznym działaniu politycznym stanęli po stronie Platformy Obywatelskiej i po stronie Lewicy”.

Według polityka, wstrzymanie się posłów Konfederacji w czasie głosowania nad ustawą ustalającą nowe zasady dyscyplinowania sędziów – „pokazało, że w sytuacji, w której w istocie ważyła się suwerenność Polski […], to ludzie Konfederacji, na których głosowano, jako na patriotyczną formację, stanęli przeciwko temu”. Macierewicz uznał to za „jeszcze jedno nowe, bardzo ważne i potencjalnie optymistyczne zjawisko”.

Poseł PiS scharakteryzował też zwolenników Konfederacji – „młodzież, która na nich głosowała to najlepsi synowie i córki polskiej ziemi. To są ludzie bardzo patriotyczni, tylko z małym rozeznaniem rzeczywistości”.

 

rp.pl/kresy.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: