DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Iran ogranicza mobilny internet w niektórych prowincjach”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Władze w Iranie zamknęły mobilny serwis internetowy w niektórych prowincjach z powodu obaw związanych z bezpieczeństwem, podała w środę półoficjalna agencja informacyjna ILNA.

Raport cytuje nienazwanego urzędnika w krajowym Ministerstwie Telekomunikacji, mówiąc, że cięcia można rozszerzyć na więcej prowincji, jeśli urzędnicy bezpieczeństwa uznają to za konieczne.

NetBlocks.org, który monitoruje bezpieczeństwo cybernetyczne i zarządzanie Internetem, potwierdził ciągłe zakłócanie mobilnego internetu w niektórych częściach Iranu od środy rano.

Ten ruch nastąpił, gdy zagraniczne grupy opozycyjne wezwały w czwartek do protestów. Protesty te zbiegłyby się z 40 dniem, odkąd protesty antyrządowe rozpoczęły się po tym, jak rząd potroił cenę gazu.

Podczas protestów rząd ograniczył serwis internetowy na ponad tydzień w całym kraju.

Raport ILNA powiedział, że mobilny serwis internetowy został zamknięty w prowincjach Kurdystan, Alborz i Zanjan, a także w mieście Sziraz. Prowincje i miasto były miejscami niepokojów podczas protestów.

Iran potwierdził, że w trakcie zamieszek zginęli niektórzy protestujący, ale nigdy nie spowodował on śmierci. Amnesty International twierdzi, że w starciach zginęło ponad 300 osób, a władze zatrzymały ponad 7 000 osób.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: