NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Świńska sprawa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Uwielbiam, kiedy negatywny bohater moich dziennikarskich poszukiwań nie raczy odpowiadać na moje pytania, które, zgodnie z zasadami, zadałem. Brak odpowiedzi rozwiązuje mi ręce, bo skoro adresat pytania otrzymał i nie odpowiedział, to znaczy, że mogę przedstawić moją, przez nikogo nie niepokojoną wersję.

Dzik

Kiedy zatem dowiedziałem się, że Sejm przede wszystkim głosami prawicy przegłosował okrutną ustawę tzw. „lex Ardanowski”, a którą wsparło swoimi głosami trzech posłów lewicy, liczyłem na to, że na moje pytania nie odpowiedzą. Ustawa ta pod pozorem walki z ASF i zezwalająca na masowy odstrzał dzików, jednocześnie aprobuje to wszystko, co słusznie stawia myślistwo i myśliwych poza nawiasem ludzi przyzwoitych. Otwiera furtkę dla poczucia bezkarności myśliwych i grozi więzieniem każdemu, kto chce się sprzeciwić zabijaniu żywych, czujących stworzeń. To przerażający akt prawny i nie powinny pod nim widnieć podpisy ludzi związanych z lewicą. A jednak…

Wiesław Szczepański, jeden z tych, którzy głosowali za, jako jedyny odpowiedział na mojego maila. „Klub Lewicy, którego jestem członkiem był przeciwko tej ustawie. (…) Pochodzę z Wielkopolski skąd pochodzi ponad 1/4 pogłowia trzody chlewnej, natomiast w moim okręgu wyborczym (…) to zagłębie trzody chlewnej. W ostatnich tygodniach i dniach otrzymywałem liczne pisma i telefony w tej sprawie, co spowodowane było tym, iż ogniska ASF, dotarły do naszego regionu. Rolnicy spotykali się tutaj prawie codziennie domagając się wzmożonego odstrzału dzików (…) Zatem mając na względzie te wnioski (głosowałem za wszystkimi poprawkami lewicy) zagłosowałem za tą ustawą wiedząc, że jest niedoskonała i zawiera wiele rozwiązań z którymi się nie zgadzam”.

Nie podoba mi się tłumaczenie pana posła Szczepańskiego. Co to znaczy, że głosował „za”, choć się nie zgadza z ustawą? Trzeba było nie głosować. Uważam, że rolnicy z jego okręgu wyborczego nie mają racji, optując za fizyczną eksterminacją dzików jako jedynym możliwym rozwiązaniem. Jednak mogę zrozumieć posła Szczepańskiego, kiedy nie chce odwracać się od swoich wyborców. Niedoinformowanych, tak. Dokonujących złych wyborów, żądających niewłaściwych rozwiązań, tak. Ale jednak mających prawo do swojego strachu przed pozbawieniem ich i ich rodzin źródeł utrzymania. A poseł ma obowiązek przynajmniej ich wysłuchania. Są momenty, kiedy można i trzeba pójść przeciw większości. Czy to był ten moment? Nie wiem.

Anna Maria Żukowska, rzeczniczka prasowa Lewicy w swojej odpowiedzi słusznie wskazała, że „walka z ASF powinna przebiegać na froncie bioochrony (maty dezynfekujące, zmiana obuwia, dezynfekcja, śluzy przy wejściu do chlewni). Polowania są nieskuteczne, przepłaszając dziki dalej i dalej na teren kraju, gdzie przenoszą ASF, ponadto ranny krwawiący dzik rozprasza zarazę dużo szybciej. Powinno się przeznaczyć pieniądze na znajdywanie i zbieranie padłej na ASF zwierzyny, a nie na odstrzały”. Szkoda, że jej stanowisko nie dotarło do posłów lewicy i nie przekonało ich i nie pozwoliło przekonać swoich wyborców.

Ale czy powinno się ich ukarać? Nie wiem.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: