DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Strzelanina na Białorusi w pobliżu granicy z Polską. Zatrzymano obywateli Rosji

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Białoruska straż graniczna nie dopuściła do dwóch prób nielegalnego przekroczenia granicy z Polską przez obywateli Federacji Rosyjskiej. W jednym z przypadków doszło do użycia broni palnej – podał w poniedziałek Państwowy Komitet Graniczny Białorusi.

Pierwszy z incydentów wydarzył się w czwartek w rejonie świsłockim. Oficer dyżurny otrzymał sygnał o uruchomieniu alarmu. Na miejsce wysłano grupę szybkiego reagowania. Po wykryciu śladów zatrzymano dwóch obywateli Rosji, którzy kierowali się w stronę granicy z Polską. W związku z tym, że migranci nie chcieli zastosować się do poleceń funkcjonariuszy, doszło do otwarcia ognia.

Zatrzymani to dwaj mężczyźni w wieku 34 i 33 lat. Znaleziono u nich smartfony z trasami wędrówki do Polski, kompas, dwa noże myśliwskie, latarkę, pieniądze i paszporty. Rosjanie twierdzili, że mieli zamiar dostać się do Francji w poszukiwaniu lepszego życia. Sposób, w jaki przekraczali granicę, tłumaczyli brakiem wiz Schengen.

Drugi incydent miał miejsce w sobotę w rejonie grodzieńskim. Na podstawie informacjami operacyjnych białoruska straż graniczna zatrzymała 38-letniego obywatela Rosji. On również miał zamiar nielegalnie dostać się do UE w poszukiwaniu lepszych warunków życia. Zabrano mu m.in. dwa smartfony, nożyce do drutu, nóż i gazowy palnik.

Wobec wszystkich trzech mężczyzn wszczęto postępowanie administracyjne. Za próbę nielegalnego przekroczenia granicy grozi im deportacja z zakazem wjazdu na Białoruś na okres do 5 lat.

Kresy.pl / gpk.gov.by

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: