DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Okażmy serdeczność tym, którzy jej nie doświadczają”. Para prezydencka składa świąteczne życzenia [VIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda. Foto: prezydent.pl

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda. Foto: prezydent.pl

„Niech wigilijny stół jednoczy nas i łączy, a wspólne śpiewanie kolęd przypomina nam o naszych pięknych polskich tradycjach; święta to czas uśmiechu i bycia razem” – mówią prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą w nagranych życzeniach bożonarodzeniowych.

Andrzej Duda z małżonką, złożyli życzenia Polakom.

„Z okazji Świat Bożego Narodzenia składamy nasze najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym rodakom w kraju i zagranicą. Życzymy państwu zdrowia, spokoju i radości oraz wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie rodziny i bliskich” – brzmią życzenia składane przez parę prezydencką.

„Niech wigilijny stół jednoczy nas i łączy, a wspólne śpiewanie kolęd. Przypomina nam o naszych pięknych polskich tradycjach” – mówi na nagraniu prezydent Duda.

„Niech w tym szczególnym czasie nikt nie będzie samotny i smutny, bo przecież święta to czas uśmiechu i bycia razem” – dodaje pierwsza dama.

Prezydent Duda zwrócił uwagę, by pamiętać w te święta o potrzebujących. „Pokażmy serdeczność i dobroć wszystkim, którzy być może na co dzień jej nie doświadczają” – wskazuje prezydent.

„Niech okres Bożego Narodzenia będzie dla państwa czasem naprawdę niezwykłym. Wszystkim państwu raz jeszcze życzymy radosnego i pogodnego świętowania. Wesołych Świąt” – kończy życzenia para prezydencka.

Źródło: prezydent.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: