DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Będzie kolejny impeachment wobec Trumpa?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Demonstracja zwolenników impeachmentu Trumpa

Demokraci w USA nie wykluczają, że mogą rozważyć kwestię kolejnej procedury impeachmentu wobec prezydenta Donalda Trumpa na podstawie nowych oskarżeń, donosi stacja telewizyjna Fox News.

I chociaż, jak zaznacza stacja, taki przebieg rozwoju sytuacji jest mało prawdopodobny, adwokat Demokratów w komitecie sądowym Izby Reprezentantów USA wykorzystał taki argument w sądzie – próbując uzyskać zeznania byłego doradcy prawnego Białego Domu Dona McGahna. Oskarżenia przeciwko prezydentowi w ramach impeachmentu nazywane są artykułami impeachmentu.

„Początkowo Demokraci domagali się zeznań McGahna w związku z jego oświadczeniami dla zespołu specjalnego prokuratora Roberta Muellera o tym, że ​​Trump chciał, by on (McGahn) zwolnił Muellera. I chociaż przyjęcie artykułów impeachmentu nie były oparte na śledztwie Muellera, prawnik Demokratów Douglas Letter nalega, że zeznania McGahna są nadal ważne i nawet mogą odnosić się do „kwestii, czy zalecić dodatkowe artykuły impeachmentu” – donosi Fox.

Nie podano, jakie to mogą być artykuły.

Wcześniej Izba Reprezentantów przedstawiła Trumpowi impeachment z dwóch artykułów – nadużycie władzy i utrudnienie pracy Kongresowi. Sprawa powinna zostać wysłana do Senatu, gdzie republikańska większość zamierza uniewinnić Trumpa. Jednak spiker Izby Reprezentantów Nancy Pelosi nie zakończyła jeszcze formalnego przekazania sprawy i nie wyznaczyła grupy kongresmenów, którzy powinni reprezentować oskarżenie na procesie w Senacie. Jest to postrzegane jako forma nacisku na Republikanów, aby zgodzili się na żądania Demokratów dotyczące formy procesu Trumpa.

sputnik.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: