DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Allseas wycofuje się z gazociągu Nord Stream po sankcjach USA”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Holendersko-szwajcarska grupa usług offshore Allseas wycofała się z projektu gazociągu Nord Stream 2 po nałożeniu sankcji przez prezydenta USA Donalda Trumpa. Firma w krótkim oświadczeniu powiedziała, że zawiesi działania związane z układaniem rurociągów przed wejściem w życie aktu sankcyjnego.

Grafika: Depositphotos.com

Nord Stream 2 jest wspólnym przedsięwzięciem Gazpromu i pięciu europejskich spółek gazowych, w tym holendersko-angielskiego Shell. Powiedzieli, że będą kontynuować projekt, pomimo sankcji, poinformował BBC.

1200 km rurociągu będzie transportował rocznie 55 miliardów metrów sześciennych rosyjskiego gazu z półwyspu Jamal do Niemiec.

Rok temu ambasador USA w Holandii, Pete Hoekstra, wezwał Holandię do rezygnacji ze wsparcia dla projektu, mówiąc , że nowy rurociąg „zapewni Rosji potężną nową zdolność do kontrolowania, wpływania i potencjalnie osłabiania Zachodu”.

Hoekstra argumentował również, że projekt, który omija Ukrainę, zagrozi bezpieczeństwu tego kraju, usuwając „wszelką motywację dla Rosji do podjęcia negocjacji w dobrej wierze w odniesieniu do Ukrainy”.

zrodlo: DutchNews.nl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: