DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„W Lufthansie zapowiada się kolejny strajk tuż po świętach”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Po fiasku rozmów arbitrażowych związek zawodowy UFO zagroził kolejnym strajkiem personelu pokładowego w niemieckich liniach lotniczych Lufthansa. Jak ogłosiła wczoraj wieczorem strona związkowa, strajk może rozpocząć się już po świętach Bożego Narodzenia.

W Lufthansie zapowiada się kolejny strajk tuż po świętachStrajk może rozpocząć się już po świętach Bożego Narodzenia. (Fot. Getty Images)

Związek UFO reprezentuje około 21 tys. członków załóg Lufthansy. Domaga się dla nich podwyżki uposażenia zasadniczego i dodatków płacowych, a także rozszerzenia możliwości zawierania normalnych umów o pracę przez pracowników sezonowych.

Według UFO, ostatnia runda negocjacji z udziałem mediatorów we Frankfurcie nad Menem zakończyła się fiaskiem. „Podjęliśmy próbę osiągnięcia porozumienia, ale nie udało się to nam” – oświadczył wiceprzewodniczący związku Daniel Flohr, który jednak nie sprecyzował, jakie były przyczyny niepowodzenia tych rozmów.

Podkreślił natomiast, że związek wezwie personel pokładowy Lufthansy do kolejnych strajków. „Strajku nie będzie w dni świąteczne, ale później każdy termin protestu jest możliwy” – stwierdził Flohr.

Podczas strajku personelu pokładowego Lufthansy na początku listopada odwołano około 1 500 lotów. (Fot. Getty Images)

Dwaj mediatorzy – były szef agencji pracy Frank-Juergen Weise i były premier Brandenburgii Matthias Platzeck (SPD) – którzy od miesiąca biorą udział w rozmowach między UFO a Lufthansą, zaprosili obie strony do kolejnych negocjacji.

Linie Lufthansa wyraziły wczoraj wieczorem nadzieję na kolejne rozmowy z Ufo i osiągnięcie porozumienia.

Podczas dwudniowego strajku personelu pokładowego Lufthansy na początku listopada odwołano około 1 500 lotów, a protest dotknął ok. 200 tysięcy pasażerów korzystających zarówno z połączeń krajowych, jak i międzynarodowych.

zrodlo”londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: