DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„UE przeznaczy pomoc humanitarną Ukrainie w związku z trwającą zimą”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Komisja Europejska przeznaczy 8 mln euro dla osób wymagających pomocy humanitarnej na Ukrainie w rejonach dotkniętych trwającym konfliktem na wschodzie kraju.

Wraz z dzisiejszą decyzją całkowity przydział środków humanitarnych UE dla Ukrainy w 2019 r. wyniesie 23 mln euro.

UE przeznaczy pomoc humanitarną Ukrainie w związku z trwającą zimąUE wciąż pomaga finansowo potrzebującym na terenie Ukrainy. (Fot. Getty Images)

„UE nadal pomaga najbardziej narażonym osobom po obu stronach linii demarkacyjnej. Te fundusze pomogą im przetrwać trudne warunki zimowe” – przekazał Janez Lenarczicz, unijny komisarz ds. zarządzania kryzysowego.

Dzięki nowym funduszom UE wesprze cywilów dotkniętych konfliktem na obszarach kontrolowanych przez rząd i separatystów, głównie tych żyjących w okolicach linii demarkacyjnej. Chodzi m.in. o ogrzewanie podczas ostrej zimy, a także dostęp do wody. Środki mają też być przeznaczone na naprawę obiektów opieki zdrowotnej i szkół uszkodzonych podczas działań wojennych, a także na transport sprzętu medycznego i leków.

See ngo_impact_news’s other Tweets

Pomoc humanitarna UE jest przekazywana za pośrednictwem agencji ONZ, organizacji pozarządowych i Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża.

Po ponad pięciu latach konfliktu sytuacja na wschodniej Ukrainie pozostaje niestabilna i nieprzewidywalna. Od marca 2014 r. konflikt dotknął ponad 5,2 mln osób, z czego 3,5 mln nadal potrzebuje pomocy humanitarnej. Potrzeby humanitarne stale rosną. Ostrzał utrudnia świadczenie podstawowych usług, takich jak woda i prąd, po obu stronach linii demarkacyjnej. Ukraina zajmuje piąte miejsce na świecie pod względem ofiar wśród ludności cywilnej z powodu min lądowych i niewybuchów.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: