Screenshot_7

Janusz Korwin-Mikke w czapce Mikołaja. Foto: Facebook Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke już zmienił zdjęcie profilowe na Facebooku. Ale to nie jedyna nowość na jego profilu. Zamieścił też bardzo ważny apel, który dotyczy wigilijnego wieczoru i ustawy STOP447.

Chodzi o ustawę STOP447. Lider Konfederacji zaznacza, że wigilijny wieczór to dobry moment, by móc zebrać podpisy od członków rodziny pod projektem. Podkreśla, że sprawa jest „bardzo pilna i ważna„.

 Brakuje jeszcze sporo podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o walce ze skutkami amerykańskiej uchwały S447. Całe 100.000 ze stosowną górką musi zostać złożone przed 20 stycznia 2020 – w przeciwnym razie cały wysiłek przepadnie – napisał na Facebooku Janusz Korwin-Mikke.

– Proszę więc o wydrukowanie formularza ze strony https://stop447.info/ , pozbieranie podczas Świąt od rodziny i znajomych 5-10-15 lub więcej podpisów – i wysłanie ich przed 15-I na adres podany na w/w stronie – dodał Korwin-Mikke.

– I proszę tłumaczyć, że nie jest to żaden „anty-semityzm”, tylko obrona naszych kieszeni przed bandą wydrwigroszy z f-my „HOLOCAUST Ltd.”…a raczej: „wydrwimilionów” – bo to poważne sumy – podsumował.