DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Sensacja! Klaudia Jachira nowym szefem Platformy Obywatelskiej? Lepiej usiądźcie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wybory na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej już w styczniu. Na ten moment swój start zadeklarowali: Joanna Mucha,  Bogdan Zdrojewski oraz Borys Budka.

Narazie nie wiadomo,  czy o reelekcję będzie się starał Grzegorz Schetyna. W sprawie wyborów na przewodniczącego PO wypowiedział się dziennik “Fakt”, który w jednym z artykułów zamieścił opis idealnego nowego szefa Platformy Obywatelskiej.

Skuteczny jak Schetyna, poważny jak Jachira, to były idealny kandydat na szefa Platformy Obywatelskiej – rozmarzają się politycy Prawa i Sprawiedliwości. I chyba mają rację, bo Grzegorz Schetyna przegrywa ostatnio wszystko, co jest do przegrania, a dotychczasowe występy Klaudii Jachiry wzbudzają tylko wesołość.

Na szczęście dla opozycji, szefa PO dalej wybierają w PO, a nie w PiS – czytamy w dzienniku “Fakt”

W całej sprawie głos zabrał również polityk Zjednoczonej Prawicy  – Tadeusz Cymański. Jego zdaniem idealnym kandydatem na szefa PO jest Grzegorz Schetyna.

Mimo licznych wad on jest najlepszy. Członkowie PO przekonają się o tym, jeśli zmienią przewodniczącego. A czy jest w stanie wygrać z PiS? To już jest zupełnie inna kwestia

— ocenił Cymański.

Z kolei poseł Adam Andruszkiewicz uważa,  że idealna w tym miejscu byłaby Klaudia Jachira. Polityk stwierdził,  że Jachira jest „symbolem tego środowiska”.Dodał, że poseł jest  „świetna w robieniu cyrku”.

Źródło: Fakt/ wPolityce

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: