DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Protestujący blokują metro w Paryżu w 19 dniu strajku emerytalnego”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PARIS (AP) – Strajkujący francuscy pracownicy pociągu zablokowali pasażerom wejście na jeden z niewielu metra funkcjonujących w poniedziałek w Paryżu, co doprowadziło do konfrontacji z policją w 19 dniu ogólnokrajowych strajków na temat planów podniesienia wieku emerytalnego do 64 lat.

Dziki protest kilkudziesięciu działaczy związkowych zaskoczył pasażerów i wylał się na ulice wokół historycznego dworca kolejowego Gare de Lyon, co dodatkowo zakłóciło kluczowe centrum podróży po ponad dwóch tygodniach problemów transportowych w całym kraju.

Obrazy we francuskich mediach i mediach społecznościowych pokazały aktywistów skaczących, śpiewających i wymachujących flagami związkowymi, gdy przechodzili przez stację metra, pochłonięci czerwonym dymem z płomieni, które machali.

Gdy protest wyszedł na zewnątrz, reporter Associated Press zobaczył, jak policja w hełmie otacza krzyczących demonstrantów.

Aktywiści zaatakowali jedną z dwóch linii metra w Paryżu, która nadal funkcjonuje pośród strajku, ponieważ ma zautomatyzowane pociągi, które nie potrzebują kierowców. Urząd tranzytowy następnie zamknął linię z powodu protestu.

Rząd negocjuje ze związkami związanymi z reformą emerytalną , którą prezydent Emmanuel Macron opowiedział się za utrzymaniem stabilności systemu emerytalnego. Związki twierdzą, że zagraża to idei państwa opiekuńczego.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: