DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Policja ewakuowała jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jarmark na Breitscheidplatz w Berlinie. Źr. YouTube

Ze względów bezpieczeństwa niemiecka policja ewakuowała ludzi z jarmarku bożonarodzeniowego na placu Breitscheidplatz w Berlinie. Trzy lata temu w tym samym miejscu islamista Anis Amri zabił 11 osób. Tym razem alarm okazał się fałszywy.

Do ewakuacji doszło późnym wieczorem w sobotę. Według niemieckiej policji uwagę funkcjonariuszy wzbudziło „podejrzane zachowanie” dwóch osób. Po wylegitymowaniu ich okazało się, że są to Syryjczycy. Jeden z nich nosił takie samo nazwisko jak osoba, za którą USA wysłało list gończy. Na wszelki wypadek zarządzono ewakuację jarmarku.

Przerwano także koncert w pobliskim kościele poświęconym pamięci cesarza Wilhelma. Jak podała policja, ludzie opuścili jarmark „w spokoju” a funkcjonariusze przeszukali teren. W tym czasie na stacji Breitscheidplatz nie zatrzymywały się pociągi naziemnej kolejki miejskiej. W akcji uczestniczyło 350 funkcjonariuszy oraz specjalnie szkolone psy.

Później rzeczniczka policji powiadomiła, że alarm okazał się fałszywy, ponieważ zatrzymany Syryjczyk nie był osobą, która była poszukiwana w USA. Obaj Syryjczycy po złożeniu wyjaśnień zostali wypuszczeni. Jednak „Die Welt” napisał, powołując się na sugestie z niemieckiego MSW, że potencjalne zagrożenie istniało, ale „zostało skutecznie wyeliminowane”.

Przypomnijmy, że 19. grudnia 2016 roku pochodzący z Tunezji Anis Amri zamordował polskiego kierowcę, Łukasza Urbana, a następnie ciężarówką, którą zabrał Polakowi, wjechał w przechodniów na jarmarku bożonarodzeniowym na placu Breitscheidplatz w Berlinie. Na skutek jego działań zginęło w sumie 12 osób a obrażenia odniosło prawie 100. Amri został zastrzelony we Włoszech trzy dni później. „Państwo Islamskie” ogłosiło po zamachu, że terrorysta był jego „żołnierzem”.

 

Kresy.pl / PAP / Deutsche Welle / Euronews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: