DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niezidentyfikowani neonaziści zaatakowali w Warszawie! „Kochamy wojnę i Hitlera” [VIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Neonaziści zaatakowali w centrum w Warszawie. Foto: Facebook Food Not Bombs Warszawa
Neonaziści zaatakowali w centrum w Warszawie. Foto: Facebook Food Not Bombs Warszawa

Niezidentyfikowani neonaziści zaatakowali wolontariuszy Food Not Bombs, którzy rozdawali ciepłe posiłki bezdomnym na warszawskiej „patelni”. Mieli mówić, że „kochają wojnę i Hitlera”. Potem mieli hajlować w metrze.

Food Not Bombs opublikowało nagranie z ataku niezidentyfikowanej grupy narodowych socjalistów. Neonaziści zaatakowali ich, gdy rozdawali ciepłe posiłki bezdomnym na „patelni” w centrum Warszawy.

Trzej mężczyźni zerwali plakat informujący o rozdawaniu bezpłatnie posiłków. Wszczęto też awanturę z wolontariuszami.

Chłopcy agresywnie mówili, że pomagamy nierobom i nieudacznikom oraz, że oni kochają wojnę i Hitlera, dlatego są przeciwni naszej akcji. Następnie przeszli do czynów – relacjonują wolontariusze.

Oprócz tego neonaziści mieli użyć gazu, szarpać się z wolontariuszami oraz ich wyzywać. Zaatakowali też przechodniów, którzy przypadkiem znaleźli się na miejscu. Potem mieli hajlować w metrze.

Jeden z mężczyzn został zatrzymany zaraz po zdarzeniu przez policjantów z Komisariatu Metra Warszawskiego przy aktywnej reakcji przechodnia. Tożsamość i miejsce pobytu dwóch pozostałych są ustalane. Zabezpieczamy m. in. monitoring. Czynności w tej sprawie prowadzi KRP Warszawa I – poinformowała na Twitterze warszawska Policja.

Nie damy się zastraszyć i dalej będziemy robić co robimy! Za tydzień znowu będziemy rozdawać jedzenie i ubrania w ramach antywojennej i antyprzemocowej inicjatywy Jedzenie Zamiast Bomb! Zapraszamy wszystkie chętne wesprzeć nas osoby w niedzielę o 19:30 na „patelnię” przy wejściu do metra Centrum – zapowiada Food Not Bombs.

Żadna grupa nie przyznała się do zorganizowania akcji. Nie wiadomo na razie, kim dokładnie są nagrani neonaziści.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: