DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Jacek Międlar na święta dostał dozór policyjny. Wyliczył też, ile kosztowała podatników lewacka nagonka.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jacek Międlar na święta dostał dozór policyjny. Wyliczył też, ile kosztowała podatników lewacka nagonka. „To jest państwo prawa i sprawiedliwości?”

Jacek Międlar. Fot. ilustracyjne. Foto: cda.pl/Jacek_Miedlar

Jacek Międlar. Fot. ilustracyjne. Foto: cda.pl/Jacek_Miedlar

Jacek Międlar na Twitterze poinformował, że na Święta Bożego Narodzenia otrzymał dozór policyjny. Wyliczył także, ile pieniędzy kosztowało podatników sfinansowanie hucpy wokół jego aresztowania.

Jacek Międlar niedawno został w brutalny sposób aresztowany przez ABW. Powodem zatrzymania niczym szefa narkotykowej mafii było… podejrzenie propagowania faszyzmu.

Teraz publicysta poinformował, że na Święta otrzymał dozór policyjny.

Za felieton (nie mój!) i zmanipulowane moje słowa (sic!) Justyna Trzcińska, na Święta i dalej, dowaliła mi (sic!) DOZÓR POLICYJNY! Nawet spokojnie nie mogę pojechać do rodziny. Jak można być tak podłym? – napisał Jacek Międlar.

To jest państwo prawa i sprawiedliwości? – pyta narodowy działacz.

Odniósł się też do poprzednich absurdalnych działań prokuratury. – Jeszcze dwa tygodnie temu prokurator Szymańska postawiła mi zarzuty za stwierdzenie podczas spotkania autorskiego, że izraelskie wojska przeprowadzają ludobójstwo na niewinnej ludności cywilnej. Czy można tak bezpodstawnie stawiać zarzuty? – przypomniał Międlar.

Podliczył też, ile kosztowała polskiego podatnika ideologiczna hucpa lewackich władz przeciwko niemu.

Wjazd ABW (20 funkcjonariuszy – 40h pracy) – ok. 20 tysięcy złotych. 5 zarzutów w tym 8 opinii biegłych (po ok. 4 tys.zł). W sumie gnębienie Międlara przez ostatnie 2 miesiące = 100 tys. zł – podsumował Jacek Międlar.

Skala działań podejmowanych przez samorząd i państwo przeciwko Jackowi Międlarowi byłyby właściwe dla kryminalistów. Gdyby Międlar był szefem gangu narkotykowego, który jednocześnie zajmuje się wymuszeniami, zabójstwami i pedofilią, byłoby właściwe napuszczanie służb specjalnych i obserwacja.

Jednak były ksiądz zajmuje się obecnie publicystyką i działaniem społecznym. Jego działania są jawne, o wszystkich informuje na tyle głośno, na ile pozwalają mu media społecznościowe.

Czy jutro ABW „zapuka” do „Najwyższego Czasu!” lub jego poszczególnych dziennikarzy?

Screenshot_9Screenshot_10

n.czas.comScreenshot_11.jpg
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: