DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

​OSTRÓDA: POLICJA SZUKA ZAGINIONEGO PILOTA HELIKOPTERA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Policja z Ostródy (warmińsko-mazurskie) poszukuje 61-letniego pilota helikoptera, który miał wrócić do miejsca zamieszkania z powiatu ostródzkiego, ale nie dotarł na miejsce. Wystartował z lotniska przy jednym z hoteli na terenie powiatu. W poszukiwaniach biorą udział policjanci, strażacy oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.

Rzeczniczka policji w Ostródzie Anna Karczewska podała w poniedziałek, że zaginięcie mężczyzny mieszkańca powiatu nowodworskiego zgłosiła jego partnerka. Mężczyzna wyleciał dwuosobowym małym helikopterem z lotniska w okolicach Płońska, dotarł do lotniska przy jednym z hoteli w powiecie ostródzkim, po czym z niego wystartował. Wtedy kontakt z nim się urwał.

Policja w niedzielę wieczorem rozpoczęła poszukiwania, w poniedziałek zostały wznowione. „Wykorzystywany jest dron i helikopter policyjny. Przesłuchiwani są świadkowie, sprawdzane okoliczności zaginięcia” – podała Karczewska.

PAP
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “​OSTRÓDA: POLICJA SZUKA ZAGINIONEGO PILOTA HELIKOPTERA

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: