DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Tak się bawiła Platforma za publiczne pieniądze! Tyle kasy wyparowało z budżetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jak donosi “Gazeta Polska Codziennie” na jaw wychodzi kolejna, mało chlubna sprawa z czasów rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Według Pawła Brzezickiego – komisarza w spółce należącej do Polskiej Żeglugi Morskiej za czasów poprzedniego rządu firma została doprowadzona niemal do bankructwa, a w jej kasie brakuje … 300 milionów euro.

Co więcej, przeprowadzona kontrola w spółce Polsteam, która wchodzi w skład PŻM i zajmuje się pozyskiwaniem kontrahentów, pokazuje dość nietypowe wydatki nabywane za pomocą kart kredytowych, oczywiście za publiczne pieniądze. Chodzi tutaj o biżuterię za około 100 tysięcy dolarów, cygara za 40 tysięcy oraz … ekskluzywną bieliznę damską z firmy Victoria Street.

Jak można było się spodziewać, takie “produkty” raczej nie są zbyt potrzebne w procesie pozyskiwania kontrahentów i komisarz Paweł Wierzbicki mówi o tym, że 90 proc. wydatków było po prostu wyrzucaniem pieniędzy w błoto.

Chodzi tutaj o lata 2004-2016, które objęła kontrola:

– Takimi przykładami są biżuteria, którą kupiono za ok. 100 tysięcy dolarów, w tym brylanty, cygara w zawrotnej kwocie 40 tys. dol., czy też bielizna z ekskluzywnego salonu Victoria’s Secret. Takie zakupy nie są nam zupełnie potrzebne do prowadzenia naszej działalności – mówi komisarz.

Brzezicki zaznacza, że powyższe wydatki są jedynie wierzchołkiem góry lodowej, bo brakuje … 300 milionów euro:

– W okresie, kiedy grupą rządził poprzedni zarząd, zginęło gdzieś 300 mln euro, których dzisiaj brakuje w budżecie.(…)To jest kilkanaście milionów euro, które zniknęły na podstawie, nazwijmy to, lewych faktur. Co się stało z pozostałymi milionami, to wciąż ustalamy, bo w firmie nie ma nawet dokumentów – zaznacza komisarz.

Jak widać skala nieprawidłowości w Polskiej Żegludze Morskiej jest ogromna i w tym kontekście niezwykle obłudnie brzmią pohukiwania polityków Platformy Obywatelskiej oburzających się na nagrody dla członków rządu. Skala nieprawidłowości i złodziejstwa za poprzedniego rządu, w samej tylko PŻM jest przerażająca, a to jedynie jedna z afer.

Ciekawe, czy kiedykolwiek winni straty milionów złotych poniosą karę za swoje działania?

 

https://w-locie.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: