NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Samotność dotyka coraz młodszych ludzi”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Utarło się przekonanie, że samotność dotyczy osób w podeszłym wieku. Jednak coraz częściej zmagają się z nią również młodzi ludzie.

Poszukując informacji na temat samotności, często możemy natrafić na ostrzeżenia, że zaczynamy mieć do czynienia z jej epidemią. Choć specjaliści starają się tonować te pesymistyczne nastroje, to podkreślają, że problemu nie należy lekceważyć.

Samotność dotyka coraz młodszych ludziSamotność staje się coraz bardziej zauważalna w społeczeństwie. (Fot. Getty Images)

Jak wskazuje w swoim raporcie Komisja Europejska, starzenie się populacji, wzrost liczby rozwodów oraz nadmierne wykorzystanie nowoczesnych technologii w komunikowaniu się, doprowadziły do tego, że problem samotności dotyka coraz większej liczby ludzi. Z raportu wynika, że samotnymi czuje się już 30 milionów dorosłych Europejczyków.

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, samotność nie jest bolączką tylko osób starszych. Badania wskazują, że zmaga się z tym problemem coraz więcej młodych ludzi, również tych poniżej 25. roku życia. Najbardziej przygnębiają wyniki badań przeprowadzonych przez firmę YouGove. Wynika z nich, że najbardziej samotni są millenialsi – 30 proc. respondentów z tego pokolenia przyznało, że często zmaga się z poczuciem osamotnienia.

Badania pokazują, że coraz więcej młodych ludzi jest samotnych. (Fot. Getty Images)

Ale aż 70 proc. z nich wskazało, że ma przynajmniej jednego najlepszego przyjaciela, a prawie połowa (49 proc.) twierdzi, że ma od jednego do czterech „bliskich przyjaciół”. Wielu millenialsów martwi się jednak o to, że dopadnie ich samotność. Z badania Viceland UK Census wynika, że strach przed osamotnieniem stawiany jest na równi z obawą o utratę domu czy pracy.

Z kolei badanie przeprowadzone przez George Mason University w USA wykazało, że co trzecia osoba w wieku poniżej 25 lat czuła się samotna, podczas gdy tylko 11 proc. dorosłych w wieku powyżej 65 lat skarżyło się na poczucie osamotnienia i izolacji. Inne badanie, przeprowadzone w Wielkiej Brytanii, wykazało, że często lub bardzo często uczucie osamotnienia odczuwa 40 proc. osób w wieku od 16 do 24 lat.

Jak ocenia Louise Hawkley, naukowiec z niezależnej organizacji badawczej NORC na University of Chicago, odczucia młodych ludzi powinny w budzić zaniepokojenie. „Warto pochylić się nad tym, czy młodzi ludzie utrwalają nawyki, które sprawią, że będzie im trudno budować więzi społeczne, które są niezbędne przez całe życie” – podkreśla. I dodaje, że samotność ma realny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie, więc nie możemy jej zignorować, ale lepiej zrozumieć, jak sobie z nią radzić.

zrodlo:londynek.net

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: