DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

RZECZNICZKA ROSYJSKIEGO MSZ ODPOWIADA POLSCE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa oskarża Polskę o to, że od lat podważa relacje z Rosją. To odpowiedź Moskwy na sobotni komunikat polskiego resortu dyplomacji. Ten z kolei był reakcją na czwartkowe słowa prezydenta Władimira Putina, który ocenił, że to nie Pakt Ribbentrop-Mołotow doprowadził do wybuchu drugiej wojny światowej, a pakt monachijski z 1938 roku. Zarzucił też Polsce, że w 1938 roku współuczestniczyła w rozbiorze Czechosłowacji.

We wczorajszym komunikacie polski MSZ napisał, że słowa Putina odnotował „z niepokojem i niedowierzaniem”. Resort uznał, że rosyjska narracja „prezentuje fałszywy obraz wydarzeń” sprzed 80 lat.

W niedzielę rzeczniczka rosyjskiego ministerstwa spraw zagranicznych Maria Zacharowa w rozmowie z agencją TASS zarzuciła Polsce, że od lat podważa dobre stosunki z Rosją. W jej opinii, świadczy o tym agresywna retoryka, burzenie pomników „walczących z faszyzmem” i ważna rola w uchwalaniu przez Unię Europejską antyrosyjskich sankcji.

W sobotnim komunikacie polskie MSZ napisało, że wypowiedzi rosyjskiego prezydenta nawiązują do stalinowskiej propagandy. Ministerstwo przypomniało, że w 1932 roku podpisano pakt o nieagresji między Moskwą a Warszawą. Mimo tego, to decyzją władz w Moskwie w 1937 roku NKWD przeprowadziła tak zwaną Operację Antypolską, podczas której zamordowano około 111 tysięcy osób.

W oświadczeniu wskazano też na bliskie relacje Sowietów i nazistowskich Niemiec, których kulminacją był pakt Ribbentrop-Mołotow. Jak napisano, w jego wyniku „pod okupacją Związku Sowieckiego znalazło się 52 procent terytorium Polski z 13 milionami ludności, poddanej następnie masowym represjom”, podzielono też Europę Wschodnią „na niemiecką i sowiecką strefę wpływów, pogwałcając suwerenność Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii i Rumunii”.

Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaapelowało także do władz Federacji Rosyjskiej o wznowienie prac Grupy do spraw Trudnych.

Informacyjna Agencja Radiowa
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: