DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rosja oskarża Polskę o „wiodącą rolę” w przyjęciu przez Unię Europejską wymierzonych w nią sankcji

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Władimir Putin. Foto: PAP/EPA

Władimir Putin. Foto: PAP/EPA

Rosja skarży się na działania Polski! Rzeczniczka rosyjskiego MSZ twierdzi, że to Polacy niszczą dwustronne relacje z Moskwą.

Rzeczniczka Ministerstwa Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej Maria Zacharowa udzieliła wywiadu agencji TASS, z którego wynika, że… to Rosja jest ofiarą działań Polski.

Wywiad Zacharowej to reakcja na publikację Instytutu Pamięci Narodowej oraz oświadczenie polskiego MSZ na słowa Władimira Putina. Putin stwierdził, że przyczyną II wojny światowej był nie pakt Ribbentrop-Mołotow, a pakt monachijski z 1938 roku, natomiast Polska wykorzystała go do realizacji roszczeń terytorialnych dotyczących Zaolzia.

Polski MSZ, że słowa Putina „są zaprzepaszczeniem dorobku jego poprzedników, szukających drogi prawdy i pojednania w stosunkach polsko-rosyjskich”.

– Agresywna retoryka i niszczenie pomników żołnierzy walczących z faszyzmem, a także wiodąca rola w przyjęciu przez UE antyrosyjskich sankcji – są dowodami na to, że Polska od lat podważa dwustronne relacje w Moskwą – opowiedziała na te oświadczenie Zacharowa.

– Przedstawiciele Warszawy, a nie Moskwy od lat od wielu lat podważają (…) stosunki dwustronne – dodała rzeczniczka rosyjskiego MSZ.

Niektóre stwierdzenia rzeczniczki (np. o sankcjach) wyglądają jak laurka dla polskich władz, co zapewne będzie wykorzystane w kampanii wyborczej PiS.

Źródło: Onet

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: