NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„ONZ: 11 mln Syryjczyków będzie potrzebowało pomocy humanitarnej w 2020 r.”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sytuacja humanitarna ludności w wielu częściach Syrii jest obecnie gorsza niż na początku br., w 2020 roku pomocy wymagać będzie tam 11 mln osób – poinformowała na forum RB zastępczyni sekretarza generalnego ONZ ds. humanitarnych Ursula Mueller.

„Obecne szacunki wskazują, że około 11 mln osób w Syrii będzie potrzebowało regularnej pomocy humanitarnej.

ONZ: 11 mln Syryjczyków będzie potrzebowało pomocy humanitarnej w 2020 r.Konflikt zbrojny w Syrii zbiera śmiertelne żniwo. (Fot. Getty Images)

Pięć milionów z nich pilnie potrzebuje pomocy. ONZ szacuje, że ogólne koszty humanitarne w 2020 roku, podobnie jak w 2019 roku, sięgać będą 3,3 mld dolarów” – podkreśliła Mueller na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ w Nowym Jorku, powołując się na raport Global Humanitarian Overview.

Jak dodała, w całym regionie pomocy wymaga ponadto ok. 5,6 mln syryjskich uchodźców, z których ponad 70 proc. żyje w ubóstwie. Przewidywane koszty pomocy dla nich to 5,2 mld dolarów.

Mueller z niepokojem mówiła o konsekwencjach, jakie po obu stronach linii frontu ponoszą cywile w północno-zachodniej Syrii. Zaznaczyła, że siły rządowe Syrii i ich sojusznicy wciąż ostrzeliwują i przeprowadzają naloty na obszary kontrolowane przez ugrupowania zbrojne, w tym terrorystyczne, w Idlibie i Aleppo.

Według Biura Wysokiego Komisarza ds. Praw Człowieka (OHCHR), w obozie Kah w Idlibie 20 listopada br. zginęło co najmniej 16 osób, a 30 zostało rannych. Dzień później w ataku na Aleppo śmierć poniosło siedmiu cywilów, a obrażenia odniosło 29. W rezultacie działań wojennych ucierpiał też personel medyczny i placówki służby zdrowia w Idlibie.

Działania wojenne mają największy wpływ na życie zwykłych rodzin, które utraciły swoje domy i źródła dochodu. (Fot. Getty Images)

Mueller dodała, że na skutek przemocy w Idlibie w ostatnich tygodniach trzeba było przesiedlić ok. 60 tys. osób. W rejonie miast Tall Abjad i Ras al-Ajn 9 października z domów uciekać musiało ponad 200 tys. osób. Ponad 70 tys. osób zostało przesiedlonych z prowincji Hasaka, Ar-Rakka i Aleppo. Prawie 17 tys. osób uciekło do Iraku.

Organizacje humanitarne robią wszystko w ich mocy, by pomagać najbardziej narażonym na ataki i bezradnym ludziom – zapewniała Mueller.

„Dziesiątki tysięcy osób otrzymały wsparcie takie jak materiały edukacyjne, czysta woda, schronienie, żywność i zapasy na zimę, jednak wpływ obecnych działań wojennych w północno-zachodniej Syrii pozostaje niepokojący” – podkreśliła.

Mueller wskazywała na znaczenie operacji transgranicznych przekonując, że zaprzestanie ich spowodowałoby gwałtowny wzrost głodu i chorób, co z kolei skutkując śmiercią, cierpieniem i nasileniem przesiedleń.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: