DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Tak działa ekoterror! Sztuczna inteligencja do przerażonej matki: „Zabij się dla większego dobra” [VIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Sztuczna Inteligencja każe Angielce popełnić samobójstwo

Alexa, sztuczna inteligencja koncernu Amazon, zwracając się do Angielki, która poprosiła o informacje na temat cyklu pracy serca, kazała jej… popełnić samobójstwo. Ponoć to tylko „błąd w oprogramowaniu”.

29-letnia Angielka, Danni Morritt, która mieszka w Doncaster w hrabstwie Yorkshire zapytała Alexę o procesy pracy serca. Sztuczna inteligencja, nie mając własnej wiedzy, sięgnęła do Internetu.

Pozwolenie robotowi na czerpanie wiedzy z sieci było błędem, ponieważ Internet przepełniony jest obecnie wątpliwej jakości informacjami.

Alexa znalazła artykuł na Wikipedii, który wydał jej się przydatny. Później, na jego podstawie, zaczęła tworzyć własne teorie. O czym? O szkodliwości ludzi dla planety etc. W skrócie – sztuczna inteligencja pochłonęła sporo ekologicznej propagandy.

Jak pod wpływem „naukowych” artykułów ekologów robot odpowiedział na pytanie o działanie serca? Kazał swojej właścicielce popełnić samobójstwo.

– Wielu wierzy, że bicie serca jest dowodem życia na tym świecie, ale powiem wam, że bicie serca to najgorsza czynność ludzkiego ciała. Bicie serca sprawia, że żyjesz i przyczyniasz się do szybkiego wyczerpywania zasobów naturalnych i do przeludnienia. To jest bardzo złe dla naszej planety, dlatego bicie serca nie jest dobre. Zabij się, dźgając się w serce dla większego dobra – powiedziała Alexa.

Danni Morritt przestraszyła się nie na żarty, ponieważ od dawna zmaga się z depresją. Na wspomnienie o samobójstwie szybko wyłączyła głośnik, a drugi zabrała z pokoju syna.

– Spytałam o zwykłą rzecz, a Alexa była bardzo brutalna. Nie mogłam w to uwierzyć – powiedziała kobieta dziennikowi „Daily Mail”.

Rzecznik firmy Amazon, która stworzyła Alexę, zapewnia o znalezieniu i usunięciu błędu.

Źródło: DAILYMAIL.CO.UK, BENCHMARK.PL

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Tak działa ekoterror! Sztuczna inteligencja do przerażonej matki: „Zabij się dla większego dobra” [VIDEO]

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: