NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Specjaliści od drukowania 3D z firmy Apis Cor ukończyli właśnie coś, co nazywają największym na świecie budynkiem z drukarki 3D.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TECHNOLOGIA

Ukończono największy na świecie budynek z drukarki 3D. Zobaczcie, jak go budowano

Jeżeli ktoś jeszcze wątpi w możliwości drukowania 3D, to lepiej niech spojrzy na wybudowany w Dubaju budynek i zweryfikuje swoje poglądy – to może być przyszłość architektury miejskiej.

Specjaliści od drukowania 3D z firmy Apis Cor ukończyli właśnie coś, co nazywają największym na świecie budynkiem z drukarki 3D. Ten stanął w Dubaju i jest bardzo prostym budynkiem administracyjnym, który może się pochwalić wysokością 9,5 metra i powierzchnią 640 metrów kwadratowych. Wszystko to wydrukowane na jednej drukarce 3D, chociaż trzeba uczciwie zauważyć, że konstrukcja nie byłaby możliwa bez dużego udziału ludzkich budowniczych (z drugiej strony ktoś musi przecież zadbać o to, by budowla była bezpieczna dla użytkowników).

Całość powstawała w bardzo podobny sposób jak inne budynki tego typu, czyli z wykorzystaniem „wypluwanego” przez igłę betonu, kładzionego warstwa po warstwie. A że budynek jest ogromny, to wymagał regularnego przenoszenia drukarki 3D za pomocą dźwigu i budowy w sekcjach – urządzenie było kontrolowane przez zaledwie 3 pracowników firmy, a ukończenie konstrukcji zajęło tylko 3 tygodnie. Mówiąc krótko, jest to dowód na to, że drukarki 3D to przyszłość budowania domów i nie tylko, chociaż wciąż wymagająca udziału człowieka.

Pracownicy byli niezbędni do położenia fundamentów, zamontowania okien, drzwi, dachu czy położenia okablowania, a także ręcznego wzmocnienia konstrukcji. Nie zmienia to jednak fakt, że takie połączenie okazało się być sprawnie działające i szybkie: – To dopiero początek rozwoju 3D jako technologii do budowania. Ciągle pracujemy nad rozwojem naszej metody, żeby już niebawem była dostępna do masowego użytku. Ostatni projekt pozwolił nam ulepszyć naszą drukarkę, która jest teraz mniej zawodna i jednocześnie dwa razy szybsza niż poprzednia. Poza tym, mogliśmy przetestować własną miksturę 3D. Ten projekt jest ważnym krokiem dla całej branży – twierdzi założyciel firmy, Nikita Cheniuntai.

Źródło: GeekWeek.pl/Apis Cor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: