DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Pristajko: Rosja zapomina o „elastyczności” porozumień mińskich”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Minister spraw zagranicznych Wadim  powiedział, że Rosja zapomina o „elastyczności” porozumień mińskich. Tę opinię wyraził w Berlinie podczas wspólnej konferencji prasowej z niemieckim ministrem spraw zagranicznych Heiko Maasem.

„W rzeczywistości, gdy mówimy o pewnej elastyczności porozumień mińskich, nie wymyślamy czegoś, czego nie obejmują. Po prostu przypominamy, że  składają się z całego zestawu dokumentów, a pierwsze porozumienia z Mińska z 2014 roku przewidują na przykład taką opcję, jak stworzenie bezpiecznego korytarza wzdłuż granicy rosyjsko-ukraińskiej pod kontrolą OBWE ” – zwrócił uwagę.

„To już jest owa elastyczność, o której rosyjscy negocjatorzy zapominają siedząc przy stole [negocjacyjnym – red.]. Przypominamy, że ta opcja jest „na stole” i została już zaproponowana. Biorąc pod uwagę porozumienia mińskie w ich ogólnym kontekście, nie trzeba wymyślać czegoś, czego Rosjanie boją się podjąć, bo jak mówią: „nie będziemy podejmować, bo to wiele może zmienić”. Nie, nie trzeba niczego podejmować, trzeba tylko przeczytać wszystkie porozumienia mińskie, które zostały ustalone i w ramach tego będziemy mogli uczynić postęp. To właśnie ten postęp, ta elastyczność, na którą my i nasi niemieccy partnerzy liczymy ” – powiedział.

Opr. TB, UNIAN

fot. https://www.facebook.com/UkraineMFA

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: