NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
Robert Brzoza: Padła część systemu FED ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dostał pismo z ING. Chcą wiedzieć, skąd ma pieniądze.  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Pristajko: Rosja zapomina o „elastyczności” porozumień mińskich”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Minister spraw zagranicznych Wadim  powiedział, że Rosja zapomina o „elastyczności” porozumień mińskich. Tę opinię wyraził w Berlinie podczas wspólnej konferencji prasowej z niemieckim ministrem spraw zagranicznych Heiko Maasem.

„W rzeczywistości, gdy mówimy o pewnej elastyczności porozumień mińskich, nie wymyślamy czegoś, czego nie obejmują. Po prostu przypominamy, że  składają się z całego zestawu dokumentów, a pierwsze porozumienia z Mińska z 2014 roku przewidują na przykład taką opcję, jak stworzenie bezpiecznego korytarza wzdłuż granicy rosyjsko-ukraińskiej pod kontrolą OBWE ” – zwrócił uwagę.

„To już jest owa elastyczność, o której rosyjscy negocjatorzy zapominają siedząc przy stole [negocjacyjnym – red.]. Przypominamy, że ta opcja jest „na stole” i została już zaproponowana. Biorąc pod uwagę porozumienia mińskie w ich ogólnym kontekście, nie trzeba wymyślać czegoś, czego Rosjanie boją się podjąć, bo jak mówią: „nie będziemy podejmować, bo to wiele może zmienić”. Nie, nie trzeba niczego podejmować, trzeba tylko przeczytać wszystkie porozumienia mińskie, które zostały ustalone i w ramach tego będziemy mogli uczynić postęp. To właśnie ten postęp, ta elastyczność, na którą my i nasi niemieccy partnerzy liczymy ” – powiedział.

Opr. TB, UNIAN

fot. https://www.facebook.com/UkraineMFA

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: