DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Prezydent Duda obiecał prezydentowi Zełenskiemu, że Polska będzie wspierać utrzymanie sankcji wobec Rosji”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wczoraj prezydent Andrzej  rozmawiał telefonicznie z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim. Według służby prasowej prezydenta Ukrainy,  zadeklarował, że  będzie nadal opowiadać się za ciągłym naciskiem w postaci sankcji wobec Federacji Rosyjskiej do czasu przywrócenia suwerenności Ukrainy.

Prezydent Ukrainy podziękował Andrzejowi Dudzie za aktywne stanowisko Polski we wspieraniu integralności terytorialnej i suwerenności Ukrainy. „Prezydent Polski zwrócił uwagę, że jego kraj będzie nadal opowiadał się za dalszym naciskiem w postaci sankcji wobec Federacji Rosyjskiej, dopóki porozumienia mińskie nie zostaną w pełni wdrożone i przywrócona zostanie suwerenność Ukrainy” – czytamy w komunikacie.

Prezydenci rozmawiali też o wdrażaniu porozumień osiągniętych podczas negocjacji w „formacie normandzkim” w Paryżu 9 grudnia. Przywódcy zwrócili szczególną uwagę na zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego w Europie.  poinformował Dudę o krokach, jakie  podejmuje w celu zawarcia nowej umowy w sprawie tranzytu rosyjskiego gazu. Prezydent Ukrainy zwrócił też uwagę na  pozytywne zmiany w kwestii wydawania przez Polskę zezwoleń na międzynarodowy transport drogowy na bieżący rok.

Prezydenci poruszyli także kwestie dwustronnej współpracy w ramach inicjatyw międzynarodowych i regionalnych, omówili priorytety integracji europejskiej i euroatlantyckiej Ukrainy i uzgodnili harmonogram wydarzeń dwustronnych na przyszły rok.

Opr. TB, https://www.president.gov.ua/ru

fot. https://www.president.gov.ua/

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: