DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„MSZ Ukrainy potępił „historyczną wycieczkę” Putina podważającego jej integralność terytorialną”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wiceminister spraw zagranicznych Ukrainy Wasilij  potępił groźby prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina wobec jej integralności terytorialnej . Powiedział o tym podczas tzw. godziny pytań do rządu w Radzie Najwyższej.

„Potępiamy wszelkie próby naruszenia przez Federację Rosyjską integralności terytorialnej Ukrainy” – podkreślił.

Dodał, że „żadna narracja Putina i jego wymysły nie wywrą na nas wrażenia”. „Co więcej, sięgnijmy do historii: kto do kogo należał? Swego czasu Moskwa była podporządkowana Kijowowi, więc może porozmawiajmy o korzeniach, a nie o następstwach” – kontynuował.

Bodnar odniósł się w ten sposób do wczorajszej konferencji prasowej w Moskwie, podczas której  starał się argumentować, że cały region Morza Czarnego i ziemie wschodniej Ukrainy rzekomo nigdy nie należały do ​​Ukrainy i zostały przyłączone do niej, kiedy powstał Związek Radziecki.

„Dopiero co rozmawiałem z kolegą z Ukrainy o naszych relacjach [Rosji z Ukrainą – red.]. Ale podczas tworzenia Związku Radzieckiego pierwotne terytoria rosyjskie, które nigdy nie miały nic wspólnego z Ukrainą (cały region Morza Czarnego, zachodnie ziemie Rosji) zostały przekazane Ukrainie z dziwnym sformułowaniem „w celu zwiększenia odsetka proletariatu na Ukrainie”, ponieważ  była terytorium wiejskim i uważano, że drobnoburżuazyjni przedstawiciele chłopstwa zostali rozkułaczeni na terenie całego kraju. To trochę dziwna decyzja” – powiedział wczoraj Putin.

Opr. TB, UNIAN

fot. https://hvylya.net/

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: