DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ludzkość pod rządami korporacji GAFA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Przyszłość rynku finansowego i płatności będzie należał do GAFA (Google, Apple, Facebook i Amazon) lub wszelkich podmiotów, które dysponują kapitałem danych o zachowaniach klientów. Facebook jest już coraz bliżej wprowadzenia Libry, Amazon planuje uruchomienie własnej platformy finansowo-rozliczeniowej. W przypadku korporacji, waluty przez nich wyemitowane miałyby już zabezpieczenie i pokrycie w olbrzymim majątku, na który składają się terabajty danych dotyczących klientów. Wymienione podmioty dzisiaj oferują narzędzia społecznościowe lub rozmaite dobra konsumpcyjne. Jeśli wprowadzą do swojego portfolio walutę, to klient może zacząć zadawać pytania o sens istnienia tradycyjnego pieniądza i banków” – pisze businessinsider.com.pl.

I tu się kłania edukacja, mądrość klientów.

Mam nadzieję, że Polacy nauczeni krwawą historią, nie zaufają kolejnym oprawcom. Mam nadzieję, że potrzebne 500 plus i inne dodatki finansowe, nie zakryją mądroci dziejowej.

Niemcy, Szwecja, Francja mają islamizację swojego narodu tylko dlatego, że nie reagowali na działania polityków. Ufali im, ponieważ mieli wysokie wynagrodzenia, dostatnie życie. To jest nauczka dla całego świata.

Polityk, to praca, która wiąże się z przekupstwem, czyli tzw. lobbingiem korporacyjnym. Wchodzą eksperci z dużych korporacji i miażdżą polityków swoją prywatną wiedzą. Wiedza ta jest scementowana na korporacyjne wartości, czyli na przekazanie im całkowitej władzy.

Właśnie teraz toczy się bój o ludzkość. Właśnie teraz obrzydzana jest gotówka. Wszelkiej maści agenci, wymyślają przeróżne historie, aby tylko okłamać i dostać gratyfikacje od korporacji.

To amerykańskie, międzynarodowe korporacje wdrażają niewolniczy system punktów w Chinach. Te same korporacje chcą wdrożyć własne, elektroniczne pieniądze. Te same korporacje wydają miliardy na kampanie eliminującą gotówkę.

Polacy muszą myśleć, a nie tylko pracować, świętować, grillować.

Bez myślenia, bez wyciągania prawidłowych wniosków, będą słuchać gadające głowy w głównych mediach. Te gadające głowy, jak pisowski minister finansów, działają przeciwko Polakom, przeciwko Polsce. Z jednej strony PiS daje 500 plus i inne łapówki, z drugiej strony rękami ministra Kościńskiego, usuwają gotówkę, czyli niezależność.

Politykom nie wolno wierzyć, ani żadnej partii. Trzeba ich karcić, pokazywać prawdę, wykazywać błędy w myśleniu.

Politycy są cały czas narażeni na przekupstwa, na lobbing przeciwko narodowi. W większości przypadków ulegają. Dlatego na spotkaniach z nimi, trzeba pokazywać im, że my znamy prawdę.

Jak nie obronimy gotówki, to będziemy niewolnikami korporacyjnymi na skalę, jaka nie była jeszcze widoczna.

Robert Brzoza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: