DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Korporacje amerykańskie pomagają Chinom budować niewolniczy system

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wiele amerykańskich firm technologicznych, aktywnie współpracuje z Chinami, aby pomóc w budowie orwellowskiego systemu niewolniczego.

Dolina Krzemowa pomaga chińskiemu aparatowi, wdrożyć elektroniczne państwo policyjne, a nawet obozy koncentracyjne, w których między innymi więźniowie Uygher są torturowani i zabijani za swoje przekonania religijne.

Te korporacje to:

  • Google.

  • IBM.

  • Seagate Technology PLC.

  • Western Digital Corp.

  • Hewlett Packard Enterprise Co.

  • inne.

Według dochodzenia Wall Street Journal (WSJ), prawie połowa z 37 chińskich firm, które zostały wyróżnione w listopadzie przez Chińskie Stowarzyszenie Przemysłu Bezpieczeństwa i Ochrony ze względu na ich „wyjątkowy wkład w przemysł nadzoru kraju”, współpracowało z amerykańskimi firmami technologicznymi.

Innymi słowy, mnóstwo firm technologicznych z siedzibą w USA, takie jak Google, sprzedaje technologie i inne innowacje komunistycznym Chinom. Te technologie i innowacje są wykorzystywane do zniewolenia narodu chińskiego i kiedyś… Amerykanów, jeśli nie zostaną powstrzymane.

W grę wchodzi ponad 10 miliardów dolarów,  co oznacza, że ​​firmy, które współpracują z Chinami, mogą zarobić mnóstwo pieniędzy.

„Hikvision, największy producent systemów nadzoru w Chinach, kupił technologię od firm amerykańskich bezpośrednio i za pośrednictwem stron trzecich” – wyjaśnia raport WSJ.

Hewlett Packard Enterprises posiada obecnie 49 procent udziałów w New H3C Technologies Co. Ltd, chińskiej korporacji, która zabezpiecza systemy kontroli Internetu – co oznacza, że ​​Hewlett Packard pomaga komunistycznym Chinom szpiegować Chińczyków.

„Według materiałów marketingowych firmy, jednym z klientów jest Aksu, miasto Xinjiang, które prowadzi szeroki nadzór mieszkańców w miejscach publicznych”, ostrzega raport WSJ. „Zdjęcia satelitarne sugerują, że miasto jest domem dla wielu obozów internowania”.

Hikvision, którego właścicielem jest komunistyczny rząd Chin, kupuje również programowalne układy scalone od firmy znanej jako Xilinx Inc. z siedzibą w San Jose w Kalifornii.

Zapytany o partnerstwo z komunistycznymi Chinami, Xilinx stwierdził, że nie kontroluje, w jaki sposób klienci korzystają z jego produktów.

Partia wykorzystuje wszystkie amerykańskie technologie do śledzenia Chińczyków, szpiegowania i karania więzieniem lub obozem pracy.

Zauważ, że nie podejmuje się tego tematu na forum Unii Europejskiej czy jakiegokolwiek zgromadzenia światowego.

Temat budowania przez amerykańskie korporacje systemu zniewolenia ludzkości, nie istnieje ani w polityce, ani w  geopolityce światowej.

Robert Brzoza

źródło: naturalnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: