DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„GPC” ujawnia kolejnego świadka łapówki dla prof. Grodzkiego! To już robi się naprawdę mroczne!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W jutrzejszym numerze dziennika „Gazeta Polska Codziennie” ukaże się tekst na temat przedsiębiorcy, który ujawnił, że wręczył prof. Tomaszowi Grodzkiemu, dziś Marszałkowi Senatu, wtedy ordynatora szpitala Szczecin-Zdunowo, łapówkę w postaci 1500 zł do ręki, za dobrą opiekę i operację ojca. To kolejna osoba, która przyznaje się do dawania łapówki Grodzkiemu. A co na to Marszałek Senatu?

– Wyciągnąłem 1500 złotych, które nie były w kopercie. Profesor przyjął te pieniążki, nie przeliczał i włożył do szuflady – mówi nam przedsiębiorca z województwa zachodniopomorskiego. 13 lat temu w szpitalu Szczecin – Zdunowo był operowany ojciec biznesmena. Według niego za to żeby operacja została dobrze przeprowadzone, obecny marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki miał wziąć pieniądze – czytamy w „GPC”, który ukaże się już jutro w polskich kioskach. 

To już kolejna osoba, która zdecydowała się powiedzieć dziennikarzom o tym, że musiała zapłacić prof. Grodzkiemu w związku z operacją w szpitalu Szczecin – Zdunowo. Jako pierwsza poinformowała o tym prof. Agnieszka Popiela, która poinformowała na Fecebooku, że marszałek Tomasz Grodzki 20 lat temu wziął od niej 500 dolarów w związku z operacją jej mamy. W czwartek Radio Szczecin ujawniło inną historię – 10 lat temu prof. Tomasz Grodzki miał wziąć 2000 złotych za operacje ojca kobiety, której wypowiedzi zostały wyemitowane na antenie Radia Szczecin. Grodzi wszystkiemu zaprzecza, twierdzi, że nigdy nie brał łapówek.

Kolejna osoba, która zdecydowała się mówić, to biznesmen z województwa zachodniopomorskiego.

W 2006 roku u ojca przedsiębiorcy wykryto guz na płucu. Dostał skierowanie do szpitala Szczecin – Zdunowo. Mężczyzna przeszedł badania i stwierdzono u niego nowotwór.

CAŁY ARTYKUŁ CZYTAJ JUŻ JUTRO W „GAZECIE POLSKIEJ CODZIENNIE”

9a6db00e97a842b6b2b45ffaf6eaee93_670.

Źródło:telewizjarepublika.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: