DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Przygarnij amerykańskiego żołnierza na święta. Akcja bazy w Redzikowie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Amerykańscy żołnierze stacjonujący w Bazie Antyrakietowej w Redzikowie nie mają gdzie spędzić Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego dowództwo jednostki organizuje specjalną akcję. Chętne rodziny mogą się zgłaszać, by ugościć wojskowych w swoich domach.

Amerykańscy żołnbierze w Polsce

Amerykańscy żołnbierze w Polsce (PAP, Fot: Adam Warżawa)

  • Polskie rodziny mogą gościć w święta amerykańskich żołnierzy

  • Amerykanie służą w Polsce z dala od swoich rodzin

  • Akcję wspiera gmina Słupsk

Dowództwo Bazy Antyrakietowej w Redzikowie rusza z programem, który od lat działa w amerykańskiej armii „Zaproś Marynarza na Święta”. Chętne rodziny mogą się zgłaszać, by ugościć zagranicznych żołnierzy. Informacje na stronie internetowej zamieściła gmina Słupsk. Jest tez tam specjalny formularz do zgłoszeń.
Zgodnie z programem będzie można przyjąć w swoim domu amerykańskiego żołnierza w dniach 24, 25, 26 grudnia lub 1 stycznia.

„Rodziny te będą starannie wybrane, tak aby dopasować ich preferencje z preferencjami Marynarza. To przedsięwzięcie jest kolejnym sposobem na wzmocnienie amerykańsko-polskiej przyjaźni i partnerstwa na wiele lat!” – informuje gmina Słupsk.

Kapitan Eric Williams, dowódca Naval Suport Facility w Redzikowie zapewnia, że kryteria udziału w tym programie nie są skomplikowane: – Na pewno pomogłoby, gdyby ktoś w rodzinie mówił chociaż trochę po angielsku, żeby usprawnić komunikację przy wigilijnym stole. Nie mamy jednak specjalnych ograniczeń, bo założeniem tego programu jest to, aby się spotkać, spędzić razem święta i wymienić się świątecznymi tradycjami – mówi Polskiemu Radiu Koszalin.

wp.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: