DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Prezes może więcej. Kaczyński pojawił się w Sejmie i… złamał prawo.Wszyscy milczą

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_8.jpg
Jarosław Kaczyński nawet nie próbuje ukrywać, że łamie prawo. Już wcześniej pojawiły się doniesienia, że pracuje mimo zwolnienia lekarskiego. Teraz sam to pokazał, pojawiając się w czwartek wieczorem w Sejmie.

W Polsce trwa burza. PiS próbuje przepchnąć kontrowersyjną ustawę dyscyplinującą sędziów, opozycja się oburza, świat wieszczy: Polska łamie międzynarodowe prawo i najwyraźniej szykuje się do opuszczenia Unii Europejskiej.

Tak gorących chwil nie chce przegapić prezes PiS Jarosław Kaczyński. Polityk dopiero co przeszedł operację, ledwo porusza się o kulach, ma zwolnienie lekarskie, a i tak pracuje. Na co dzień robi to z domu, w czwartek zrobił to jawnie, nie przejmując się prawem – w Sejmie.

Skręca się z bólu, ale głosuje

Wczesnym wieczorem przyjechał na Wiejską i tym samym pierwszy raz od operacji, pokazał się publicznie. Wsparty o kulach ledwo wszedł na salę sejmową, posłowie PiS przywitali go owacjami. Prezes niewiele sobie z tego robiąc, zasiadł w ławie.

Co ciekawe, w Sejmie właśnie miało się odbyć głosowanie nad ustawą dyscyplinująca sędziów. Marszałek Elżbieta Witek je wstrzymała – czekała, aż dojedzie Kaczyński. Dopiero gdy prezes się pojawił, politycy mogli oddać swoje głosy.
Screenshot_9.jpg

Prezes zagłosował, posiedział chwilę i wyszedł. W międzyczasie zwijał się z bólu, ale jak widać, praca jest dla niego ważniejsza niż zdrowie. Jest ważniejsza niż prawo, które zabrania czynności zawodowych i zarobkowych w czasie zwolnienia lekarskiego.
https://www.planeta.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

3 thoughts on “Prezes może więcej. Kaczyński pojawił się w Sejmie i… złamał prawo.Wszyscy milczą

  1. ZUS powinien się tym zainteresować. Potrafią wysyłać swoich kontrolerów do zwykłych ludzi, a tu maja czarno na białym że obywatel Kaczyński pracuje podczas zwolnienia L4.

    1. Niekoniecznie, jeśli powie lekarzowi że nie potrzebuje zwolnienia lekarskiego, bo dobrze się czuje to lekarz nie musi wystawiać takiego zwolnienia.

    2. – Posłowie nie podlegają ubezpieczeniu chorobowemu i nie mają prawa do świadczeń z tego ubezpieczenia – m.in. właśnie zasiłku chorobowego. W tej sytuacji ZUS nie ma podstaw prawnych do podejmowania działań związanych z kontrolą .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: