DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Polak zaatakował nożem prostytutkę, bo „rzuciła go dziewczyna””

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

28-letni Bartosz Konopacki został prawomocnie skazany na 25 lat pozbawienia wolności za nieuzasadniony atak na prostytutkę. Kobieta została pobita na tyle poważnie, że obrażenia zagrażały jej życiu.

Jak informują dziś brytyjskie media, Polak za pomocą noża ugodził kobietę m.in. w szyję oraz w klatkę piersiową. Po brutalnym ataku, który miał miejsce 7 maja tego roku, zaatakowana została porzucona na Vauxhall Street w Coventry.

Polak zaatakował nożem prostytutkę, bo "rzuciła go dziewczyna"Za niesprowokowany niczym atak Polak spędzi w więzieniu 25 lat. (Fot. West Midlands Police)

Sąd nie miał litości dla Bartosza Konopackiego, zwracając uwagę na zupełny brak motywu i brutalność ataku.

Jednostka West Midlands Police oceniła, że mężczyzna nie poradził sobie z faktem, że rzuciła go jego dziewczyna. Jak informuje portal BBC, „Polak zamierzał wyładować swoją agresję na każdej napotkanej kobiecie”.

Według policyjnych danych, mężczyzna jeździł po okolicy Hillfields, a gdy napotkał prostytutkę, zaciągnął ją w jedną z bocznych uliczek. Tam wyjął nóż kuchenny, po czym zaatakował kobietę cztery raz w okolice klatki piersiowej, raz w szyję i raz w głowę. Po ataku uciekł, a kobieta przeżyła tylko dlatego, że zauważył ją inny kierowca.

Na miejsu Polak pozostawił nóż i rękawiczkę – na obu tych przedmiotach znaleziono jego DNA. Udało się go schwytać 2 dni później pomimo tego, że jego dane nie znajdowały się żadnej policyjnej bazie danych w Wielkiej Brytanii.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: