DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ks. Isakowicz-Zaleski ostro o chanuce w Senacie..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ks. Isakowicz-Zaleski ostro o chanuce w Senacie. „Ormianie, Prawosławni, Karaimi i polscy Tatarzy gorsi?”

W Senacie uroczyście zapalono lampy chanukowe z okazji żydowskiego Święta Świateł. W uroczystości brali udział politycy reprezentujący wszystkie partie oraz przedstawiciele mniejszości żydowskiej. Tym razem wyjątkowo nie spodobało się to ks. Tadeuszowi Isakowiczowi-Zaleskiemu.

Uroczyste spotkanie odbyło się w tym roku w Senacie, a nie jak w latach wcześniejszych w Sejmie. Jak powiedział obecny na uroczystości wicemarszałek Senatu z PiS Ryszard Terlecki, zmieniono lokalizację ceremonii ze względu na „zamieszanie, które panuje w Sejmie”. Oprócz przedstawicieli mniejszości żydowskiej, w spotkaniu wzięli udział politycy PiS, PO i Kukiz’15.

Tym razem uroczystość wyjątkowo nie spodobała się ks. Tadeuszowi Isakowiczowi-Zaleskiemu. Poświęcił wydarzeniu kilka wpisów na portalach społecznościowych. – Dlaczego w Sejmie, Senacie czy Pałacu Prezydenckim nigdy nie odbyły się święta np. Ormian, choć od 700 lat są oni lojalnymi obywatelami PL? – zastanawiał się. – Prawosławni, Karaimi i polscy Tatarzy też gorsi? – dopytywał.

Przy okazji oberwało się też opozycji. Ks. Isakowicz-Zaleski zamieścił fotografię posła Szczerby z PO, którą ten umieścił w internecie dla zobrazowania jego udziału w zapalaniu lamp chanukowych. – „Bohaterskim” posłom PO i N, okupującym Sejm RP coraz weselej. – napisał ks. Isakowicz-Zaleski – (…) Ciekawe, co się będzie tam działo w ustanowione przez Ryszarda Petru święto Sześciu Króli? – ironizował.

Na Twitterze ks. Isakowicz-Zaleski wdał się w dyskusję z innymi użytkownikami i dopytywał, czy np. w Knesecie są czczone święta chrześcijańskie. Dodał też, że Sejm i Senat powinny dbać o równość. Niezależnie od pochodzenia i wyznania parlamentarzystów.

Źródło: wmeritum.pl; facebook.com
Fot.: Facebook.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Ks. Isakowicz-Zaleski ostro o chanuce w Senacie..

  1. Choć raz się z „księdzem” zgadzam, jak sukienkowych gonię tak ks. Isakowicza- Zaleskiego uznaję i cenię.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: