DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Wśród społeczeństwa wielki podział w chwili impeachmentu Trumpa”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Przerywamy świątecznego ducha, aby przynieść wam impeachment prezydenta.Podczas świątecznych nawiedzeń, tętniących życiem sklepów i szaleństwa w godzinach szczytu Amerykanie pochłonęli moment, w którym Donald Trump stał się dopiero trzecim prezydentem oznaczonym znakiem impeachmentu, największym oskarżeniem politycznym Konstytucji.

W zależności od tego, kogo spytacie w tym głęboko spolaryzowanym kraju, Amerykanie widzieli, że Izba głosuje w środę wieczorem, jako sprawiedliwy wyraz dokumentu założycielskiego narodu lub rażące jego zniekształcenie. Widzieli Trumpa dostającego to, na co zasłużył, lub ściganego przez czarownice.

Odzwierciedlają ankietę, która ma ogromny wpływ na to, czy Trump powinien zostać wypędzony z urzędu. Jednak w tej sprawie mogą zgodzić się z Markiem McQueenem, pracownikiem stanu w Tallahassee na Florydzie: „Napięcia są wysokie w całym kraju”.

Associated Press pytała ludzi o impeachment w kilkudziesięciu stanach ważnych w wyborach w 2020 roku lub w organach podstawowych, które wybiorą Demokratycznego rywala Trumpa.

TEMPE, Arizona

W momencie impeachmentu Trumpa głośnik w Tempe Marketplace rozbrzmiał „Feliz Navidad”. Dzieci tańczyły na scenie obok choinki wyższej niż otaczające budynki w tym zewnętrznym centrum handlowym na przedmieściach Phoenix.

Ana Daugeterre, 34-letnia kasatorka roszczeń z pobliskiej Mesy, odpowiedziała „tak!”, Kiedy zobaczyła wiadomości o oskarżeniu na Snapchacie, czekając na spotkanie z przyjacielem. „Jest bardzo lekceważący, nie tylko wobec kobiet, ale i dla wszystkich” – powiedziała o Trumpie.

Miniatura wideo z YouTube

Niewielu zwracało uwagę na historyczny głos, wśród młodych ludzi robących selfie przy drzewie i rodziców obserwujących, jak ich dzieci bawią się w plamach mydlanej wody spryskanej z dachu – co na pustyni liczy się jako śnieg.

„Smutny dzień”, powiedział farmaceuta Rudy Dragone, gdy dowiedział się, co się właśnie wydarzyło. „Myślę, że powinni zostawić mężczyznę w spokoju” – dodał. „Nie sądzę, żebyś mógł rządzić krajem bez rozbicia kilku jajek”.

Sport i okazjonalny film wakacyjny odtwarzany w ponad dwudziestu telewizorach w różnych barach, restauracjach, sklepach z jogurtami i salonach fryzjerskich. Żaden nie pokazał postępowania w Kongresie.

Stevie Anderson, 30-letni cukiernik z Mesa, uznał tę wiadomość za nieco anty-klimatyczną. „Część mnie przypomina:„ Najwyższy czas ”. Ale część mnie mówi: „Moglibyśmy pozwolić mu dokończyć kadencję, bo już prawie skończył”.

„Ale dobra gra.”

___

LAS VEGAS

Eddie Ramos, działacz z Las Vegas, bacznie śledził tygodnie postępowania, ale przegapił głosowanie w sprawie impeachmentu, ponieważ uczestniczył w spotkaniu latynoskich przywódców i Cory Booker, demokratycznej prezydenckiej pretendentki i senatora z New Jersey. Na spotkaniu nie pojawiła się szkoda.

Ramos trzymał się nadziei, że Senat usunie Trumpa ze stanowiska – wbrew wszelkim oczekiwaniom. „Obecnie mam obawy dotyczące republikanów, a powodem jest to, że nie widzą dowodów” – powiedział Ramos. „Dowody są na miejscu. Nie chcą nikogo słuchać. ”

Gdy członkowie House zaczęli głosować, Booker pojechał przez miasto, aby spotkać członków społeczności Asian American i Pacific Islander w sklepie boba w dzielnicy Chinatown w Las Vegas. Booker ponownie nie poruszył zarzutu, zamiast tego żartował i rozmawiał z wyborcami, zanim udał się do ratusza.

___

MANCHESTER, New Hampshire

Dwa telewizory przy barze restauracji Puritan Backroom w Manchesterze pokazały debatę na temat impeachmentu i głosowanie. Chris Pappas, demokratyczny kongresmen z New Hampshire, jest współwłaścicielem restauracji i ogłosił kilka dni wcześniej, że poprze oba artykuły dotyczące impeachmentu.

W restauracji jedna osoba krótko dopingowała, gdy pierwszy artykuł o impeachmentu osiągnął niezbędną liczbę głosów, podczas gdy jedna kobieta powiedziała, że to smutny dzień.

Susan Berntsen, 54-letnia republikanka i starszy gwarant hipoteczny w lokalnym banku, obserwując ze stolika w pobliżu ekranów telewizyjnych, powiedziała, że głosowała na Trumpa w 2016 r. I poczuła, że Izba „próbowała się pozbyć mój głos. ”

W przeszłości głosowała na Pappasa, ale „nie będę już na niego głosować”, powiedziała. Dodała jednak: „Odwiedzimy jego restaurację”.

James Adamonis, 39-letni weteran marynarki wojennej, wychodząc przed Spragniony Łoś Taphouse, wyraził poparcie dla impeachmentu. „Nie robi absolutnie nic dla tego kraju, szczególnie dla weteranów takich jak ja” – powiedział Adamonis. „On jest po prostu okropnym prezydentem. Wszystko, co zrobił, od samego początku było kłamstwem. ”

___

LOS ANGELES

72-letni Robert James obserwował ludzi w centrum handlowym w Los Angeles i czekał na spotkanie z przyjacielem. Nie czuł potrzeby obserwowania debaty Izby, ponieważ już słyszał o wszystkich rozmowach. „Wiesz, ile mogę słuchać, wiesz?”

Uznał, że impeachment to strata czasu, nawet gdy myślał, że Trumpa trzeba jakoś „oznaczyć” za niewłaściwe postępowanie.

Ale 25-letni Jake Murphy, który pracuje w sklepie w centrum handlowym, dostrzegł wartość tego, co zostało zrobione, i zauważył, że wiele osób śledzi rozwój wydarzeń. Murphy powiedział, że proces może wydawać się daremny, gdy wynik – impeachment w Izbie, uniewinnienie w Senacie – jest zasadniczo z góry ustalony.

Jednak powiedział: „Myślę, że za 20, 30, 40 lat od teraz spojrzymy wstecz, gdy wydarzy się coś jeszcze gorszego, i będziemy musieli to utrzymać. Nie usunęliśmy go z biura, ale nadal coś zrobiliśmy. ”

___

DENVER

Morgan O’Sullivan, 31-letni właściciel browaru Denver i Demokrata, wciąż spoglądał na swój telefon, gdy wysyłał mu powiadomienia.

Jego bezpośrednie życzenie: aby republikański senator jego państwa, Cory Gardner, nie wpadł w partyzancką blokadę podczas senackiego procesu dotyczącego artykułów o impeachmentu w Izbie. Jeśli Gardner wykaże się pewną niezależnością, powiedział: „Zdobyłbym znaczną część szacunku dla Partii Republikańskiej i zacząłem wierzyć, że istniała tam jakaś dwustronna współpraca”.

Piosenka wakacyjna „To najcudowniejsza pora roku” została zagrana w Denver’s Union Station podczas głosowania Izby. Pary popijały napoje, a dojeżdżający do pracy pędzili do pociągów. Prawie wszyscy spoglądali na ekrany laptopa lub telefonu, ale nie oglądali wydarzeń w Waszyngtonie.

„To się dzieje teraz?” Sonia Chacon, wyborczyni Trumpa 2016, zapytała z niedowierzaniem, popijając drinki z Loney Mascarenas, która poparła Hillary Clinton.

Chacon szybko stał się rozczarowany Trumpem po wyborach i chce go wyrzucić. Wątpiła, że impeachment osiągnie ten cel, ale powiedziała, że „pokazuje, że mamy głos jako naród”.

___

TALLAHASSEE, Floryda

„Za każdym razem, gdy oskarżasz prezydenta, jest to historyczny moment”, powiedziała 49-letnia Aimee Brewer, pielęgniarka z Monticello na Florydzie, która głosowała na Trumpa w 2016 r. „Oskarżenie jest złe, ale nie wiem, czy to będzie być po prostu skazy lub coś większego. Tak czy inaczej, zamierzam go wesprzeć. ”

Powiedziała o Demokratach: „Nigdy tak naprawdę nie postawili przeciwko niemu godnej sprawy. Potrzebowaliśmy trochę więcej dowodów; wszystko było poszlakowe. ”

Odnosząc się do jej wsparcia dla Trumpa, powiedziała: „Niekoniecznie lubię go słuchać i czytać jego tweety, ale lubię wszystko inne, co robi”.

Mark McQueen, 46 lat, jest inżynierem technologii informatycznej w rządzie stanowym i demokratą. „Jesteśmy podzieleni jako społeczeństwo” – powiedział. „Napięcia są wysokie w całym kraju. Myślę, że ludzie ryzykują utratą wiary w proces polityczny. ”

____

Calvan relacjonował z Tallahassee na Florydzie; Ronayne z Los Angeles; i Woodward z Waszyngtonu. Associated pisarzy prasowych Nicholas Riccardi w Denver, Hunter Woodall w Manchesterze, New Hampshire; Jonathan J. Cooper w Tempe, Arizona; i Michelle L. Price w Las Vegas przyczynili się do powstania tego raportu.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: