NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
Robert Brzoza: Padła część systemu FED ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dostał pismo z ING. Chcą wiedzieć, skąd ma pieniądze.  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Od dziś obowiązują nowe przepisy w sprawie overdraftów”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Po interwencji Financial Conduct Authority (FCA), banki wdrożyły dziś nowe przepisy dotyczące zarządzania overdraftami na rachunkach bankowych. Co dokładnie się zmieniło?

Od dziś obowiązują nowe przepisy w sprawie overdraftówBrytyjskie banki będą musiały wprowadzić również nowe opłaty, ale mają na to czas do kwietnia 2020. (Fot. Getty Images

Jedną ze zmian wymuszonych przez FCA jest sposób prezentacji salda konta. Banki nie będą mogły wliczać do „dostępnych środków” kwot wynikających z zaciągniętego debetu. Zdaniem ekspertów, klienci mogli do tej pory mieć mylne złudzenie, że dysponują własnymi środkami finansowymi, co było celowym działaniem banków.

Kolejną zmianą są nowe opłaty za korzystanie z debetów – nie wszystkie banki dostosowały się jednak do wymuszonych cenników, ponieważ oficjalnie mają na to czas do 6 kwietnia 2020 r. Obecnie tylko sześć banków wprowadziło już nowy system opłat: Monzo, Starling Bank, M&S Bank, Nationwide, First oraz HSBC.

Organ FCA wymusił na brytyjskim systemie bankowym wiele zmian. (Fot. Getty Images)

Nowe prawo zakłada m.in., że opłaty za tzw. nieautoryzowany debet nie będą mogły być wyższe od tych za uzgodniony wcześniej overdraft. Banki nie będą mogły również pobierać stałych opłat za korzystanie z debetów w koncie, a dodatkowo zmuszone będą do prezentacji kosztów overdraftu w nowej, czytelniejszej formie. Ostatnia zmiana ma na celu ułatwienie klientom wybór najkorzystniejszego dla siebie banku.

Na zmianach być może skorzystają również osoby, które „utknęły” w spirali długów poprzez nadużycie swojego overdraftu i utrzymywanie go przez długi okres. Banki będą mogły pobierać wyłącznie jedną, stałą opłatę za debety w koncie w miesiącu, więc eksperci spodziewają się, że opłata ta może być niższa od tej, którą obecnie płaci się codziennie za utrzymanie overdraftu. Nie jest to jednak nic pewnego – może okazać się, że koszt w rzeczywistości będzie jeszcze większy.

Liverpool Echo

@LivEchonews

New overdraft laws came into place today ⚠️https://www.liverpoolecho.co.uk/news/liverpool-news/millions-bank-accounts-showing-up-17440267 

Millions of bank balances nosedive to £0 today

New rules about overdrafts mean your balance will look very different

liverpoolecho.co.uk

See Liverpool Echo’s other Tweets
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: