NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:”Uber zapłaci 4,4 miliona dolarów za zakończenie federalnej sondażu na temat molestowania seksualnego”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

AN FRANCISCO (AP) – Uber Technologies Inc. ustanowi fundusz o wartości 4,4 miliona dolarów, aby rozstrzygnąć federalne dochodzenie w sprawie zarzutów, że firma z San Francisco zezwala na szerzącą się kulturę molestowania seksualnego, ogłosiła w środę amerykańska Komisja ds. Równości Zatrudnienia.

Umowa kończy dochodzenie wszczęte w 2017 r., W którym komisja znalazła uzasadniony powód, by sądzić, że firma zajmująca się technologią „jeźdźców” „dopuściła kulturę molestowania seksualnego i odwetu wobec osób, które skarżyły się na takie molestowanie”.

Administrator ds. Roszczeń wyśle powiadomienia do kobiet, które pracowały w Uber od 1 stycznia 2014 r. Do 30 czerwca 2019 r. Komisja ustali, którzy z roszczeń mogą kwalifikować się do otrzymania pieniędzy z funduszu o wartości 4,4 mln USD.

Firma zgodziła się również stworzyć system identyfikacji seryjnych przestępców i menedżerów, którzy nie odpowiedzą na obawy związane z molestowaniem seksualnym w odpowiednim czasie.

Komisja wszczęła dochodzenie po tym, jak były inżynier Uber napisał szeroko rozpowszechniony post na blogu, ujawniając molestowanie seksualne w firmie, w tym propozycje jej szefa. Susan Fowler powiedziała, że jej skargi na zasoby ludzkie zostały zignorowane.

Firma zwolniła 20 osób, w tym niektórych menedżerów, po dochodzeniu przeprowadzonym przez byłą kancelarię prawną Erica Holdera, byłego prokuratora generalnego USA.

Dyrektor dystryktu komisji w San Francisco, William Tamayo, pochwalił zaangażowanie Ubera w odpowiedzialność i powiedział, że „między innymi przemysł technologiczny często ignoruje zarzuty molestowania seksualnego, gdy oskarżony napastnik jest postrzegany jako bardziej wartościowy dla firmy niż oskarżyciel. ”

Tony West, dyrektor ds. Prawnych Ubera, powiedział, że z przyjemnością współpracuje z komisją ds. Ugody.

W ramach dążenia do zwiększenia przejrzystości Uber ujawnił na początku tego miesiąca, że podczas jazdy po USA w 2018 r. Zgłoszono ponad 3000 napaści seksualnych. Kierowcy i jeźdźcy zostali zaatakowani w zgłoszonych napadach, a niektóre napady miały miejsce między jeźdźcami.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: