DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Kongres USA zatwierdził projekt ustawy z „piekielnymi sankcjami” wobec Rosji”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dwupartyjny projekt Ustawy, którą republikański senator Lindsey Graham wcześniej nazwał „piekielnymi sankcjami”, został przyjęty 17 głosami przeciw 5 na posiedzeniu Komisji 18 grudnia.

O tym informuje Radio Liberty.

Kongres USA zatwierdził projekt ustawy z „piekielnymi sankcjami” wobec Rosji

„Dokument przewiduje nałożenie sankcji na Rosję za ingerencję w procesy demokratyczne za granicą, a także za„ wrogie ”działania w Syrii i agresję przeciwko Ukrainie”, czytamy w raporcie.

Przewodniczący większości senackiej Mitch McConnel musi zdecydować, czy przekazać Senatowi „Ustawę o obronie amerykańskiego bezpieczeństwa przed kremlowską agresją”, w orginale „Defending American Security from Kremlin Aggression Act” (DASKA) – na głosowanie w Senacie.

Jak informowano, aby Ustawa weszła w życie, dokument musi zostać przyjęty przez obie izby Kongresu i podpisany przez prezydenta USA Donalda Trumpa. Oczekuje się, że stanie się to w przyszłym roku.

Sankcje będą dotyczyły rosyjskiego długu publicznego, banków wspierających próby Kremla „wprowadzenia instytucji demokratycznych w innych krajach”, rosyjskich projektów związanych ze sprzedażą skroplonego gazu ziemnego za granicą, sektorowi cybernetycznemu Rosji i osobom powiązanym z prezydentem Władimirem Putinem.

Dokument przewiduje także utworzenie Biura Cyberprzestrzeni i Gospodarki Cyfrowej w strukturze Departamentu Stanu. Jak wcześniej mówił współautor projektu ustawy, demokratyczny senator Bob Menendez, ten nowy organ „będzie kierował wysiłkami dyplomatycznymi związanymi z międzynarodową cyberprzestępczością, dostępem do Internetu, wolnością Internetu, gospodarką cyfrową, cyberprzestępczością, odstraszaniem i reagowaniem na zagrożenia cybernetyczne”.

Jak donosił Ukrinform, 17 grudnia Wyższa Izba Kongresu Amerykańskiego, po Izbie Reprezentantów, przyjęła większością głosów budżet obronny kraju na przyszły rok, który obejmuje między innymi zwiększoną pomoc obronną dla Ukrainy, a także sankcje wobec Nord Stream 2.

zrodlo:ukrinform.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: