DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„1 martwy, 3 ranny podczas nożem w centrum handlowym Oregon w mieście”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

BEAVERTON, Ore. (AP) – 20-letni napastnik przeprowadził serię pchnięć nożem i kradzieży samochodów w podmiejskim centrum handlowym Portland oraz w pobliskiej miejscowości w środę, zabijając jedną osobę i raniąc trzy inne przed aresztowaniem.

Policja w mieście Beaverton powiedziała, że dwie osoby zostały dźgnięte nożem w banku Wells Fargo, a mężczyzna został dźgnięty nożem w sąsiedniej siłowni.

Po nożach napastnik ukradł samochód mężczyzny i pojechał na przedmieścia Tigard, gdzie ukradł samochód innej kobiety i dźgnął ją, powiedział na konferencji prasowej funkcjonariusz Matt Henderson. W końcu wysiadł z samochodu i uciekł przed oficerami, zanim został złapany, podała policja.

Rzecznik Wells Fargo, David Kennedy, powiedział, że zabita kobieta była klientem banku. Inna kobieta została tam ciężko ranna, a dwie osoby, których samochody zostały skradzione, odniosły poważne obrażenia.

„To była okropna zbrodnia, a nasze serca kierowane są do ofiar i ich rodzin” – powiedziała dziennikarzom szefowa policji w Beaverton, Ronda Groshong. „To trwające śledztwo z kilkoma miejscami zbrodni. … przetworzenie zajmie trochę czasu. ”

Według The Oregonian / OregonLive policja w Beaverton zidentyfikowała domniemanego napastnika jako Salvadora Martineza-Romero. Jest w więzieniu pod zarzutem zabójstwa, usiłowania zabójstwa i rozboju. Nie od razu wiadomo, czy ma prawnika. Policja nie ujawniła żadnych szczegółów na temat motywu ataku.

Noushin Luluvachi z pobliskiej Belli Salon powiedział gazecie, że radiowozy zalały plac, a władze nakazały firmom trzymać drzwi zamknięte.

Dillon Prickett powiedział, że zatrzymał kawiarnię obok banku i zobaczył wchodzących do środka oficerów. Prickett, 35-latek z miasta Aloha, później zobaczył ciężko ranną kobietę wyciągniętą na noszach.

„Miała tak dużo bandażowania na twarzy”, powiedział The Oregonian / OregonLive.

Bank i salon są częścią centrum handlowego, które obejmuje również unię kredytową, Planet Fitness, Safeway i Starbucks.

Beaverton jest znany z tego, że jest siedzibą firmy Nike.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: