DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wojna USA-CHINY i 5G czyli Polacy mają wyginąć by Amerykanom żyło się bezpieczniej i by Syjonistyczni Żydzi..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wojna USA-CHINY i 5G czyli Polacy mają wyginąć by Amerykanom żyło się bezpieczniej i by Syjonistyczni Żydzi sprzęgnięci z masonerią mogli nadal ograbiać bezoporowo i w świetle „prawa” całe państwa i narody!

Screenshot_4

Wojna USA-CHINY i 5G czyli Polacy mają wyginąć by Amerykanom żyło się bezpieczniej i by Syjonistyczni Żydzi sprzęgnięci z masonerią mogli nadal ograbiać bezoporowo i w świetle „prawa” całe państwa i narody!

W roku 1793 Polska straciła niepodległość.  Następnie żyliśmy pod zaborami: rosyjskim, niemieckim i austriackim przez 123 lata. W roku 1918 „odzyskaliśmy” niepodległość.

Czy zastanawialiście się państwo jak to się stało i dlaczego syjonistyczna żydowska  światowa klika zgodziła się by Polska jak feniks z popiołów wtedy powstała?

Powody były dwa: jeden to ten że Polacy silnie utrzymywali swoją tożsamość narodową i wiadomo było że trudno byłoby nas wyplenić a drugi był ten że światowa żydomasoneria amerykańska potrzebowała w tamtym okresie tzw. Kordonu sanitarnego pomiędzy Rosją a Niemcami.  Stąd powstanie Polski było im na rękę. Po tym jak w Berlinie w roku 1919 na Doroten Strasse masoneria niemiecka oddała władzę masonerii żydowskiej która miała kontakty w USA i Wielkiej Brytani i która miała wesprzeć Niemcy w negocjacjach o powojennym traktacie pokojowym czego efektem były np. działania Lloyda Georga który blokował powstanie Polski, my Polacy dostaliśmy się pod panowanie żydomasonerii amerykańskiej od której to właśnie zależało powstanie, istnienie lub nieistnienie państwa polskiego.

W latach pięćdziesiątych wśród amerykańskich Żydów powstał wielki projekt w którym oddzielono ideologię od gospodarki w celu zagospodarowania Chin poprzez przeniesienie tam produkcji. Znając mentalność Chińczyków Żydzi ci wiedzieli że interesy mogą z Chińczykami prowadzić ale o zmianie ideologii komunistycznej nie mogło być mowy. Amerykanie zaś wierzyli że jeśli obywatelom podniesie się standard życia to sami upomną się o swoje prawa. Jak się okazało tak się nie stało.

Komunistyczne Chiny umocniły się już na tyle że są gotowe by zawładnąć światem i wprowadzić światowy terror komunistyczny. Chiny stały się dziś bardzo potężnym, niebezpiecznym, podstępnym i  bezwzględnym graczem na arenie międzynarodowej. Używają one wszelkich dostępnych metod działania skopiowanych od syjonistycznych Żydów i ulepszonych.

Druga strona tj. amerykańska Syjonistyczna żydomasoneria nie pozostają w tyle. W imię bezpieczeństwa Amerykanów i Ameryki oraz utrzymania światowego  systemu dalszej eksploatacji narodów są gotowe na wszystko, w tym na eksterminację niewinnych narodów w imię osiągnięcia swego celu dominacji nad Światem. Takim jednym z narodów przeznaczonych do eksterminacji narodów jest Polska która stała się terytorium i niejako granicą światowej walki o dominację pomiędzy żydomasonerią rządzącą USA a CHINAMI. Musimy sobie z tego zdawać sprawę.

Bronią która ma nas definitywnie i bezoporowo wyniszczyć jest technologia 5G. Dlatego że amerykański system wojskowy jest oparty na komunikacji i łączności satelitarnej. Jeśli Chińczycy zniszczą satelity to amerykańskie wojsko pada. Stąd Amerykanie wymyślili alternatywny system łączności oparty na technologii 5G. Niestety jak widzimy nie biorą oni pod uwagę tego że ta technologia jest zabójcza dla zdrowia i życia ludzi. Widzimy więc że jesteśmy barankiem poświęconym na ołtarzu amerykańskiego zwycięstwa i dalszej dominacji nad światem syjonistycznych amerykańskich Żydów eksploatujących świat. Oni się z niczym nie liczą, idą po trupach do celu. Takim kolejnym trupem jest Naród Polski. Uważam ze Syjoniści amerykańscy zadecydowali że Polska nie jest im już potrzebna, trzeba ją unicestwić, bo stoi na drodze domknięcia projektu globalizacji i wprowadzenia Światowego Rządu Antychrysta.

My Polacy jesteśmy otoczeni. Z jednej strony mamy nadchodzący komunistyczny reżim jeśli wejdą tu Chińczycy, z drugiej strony mamy globalistyczne rządy Syjonistów amerykańskich dla których państwa narodowe przez nich zarządzane za pomocą bezprawia nazywanego prawem zrobią z nas definitywnych niewolników gdzie łamane są podstawowe naturalne prawa człowieka: prawo do życia, prawo do wolności, prawo do własności, poprzez np. nakaz aborcji, nadmierne obciążenia fiskalne, zabójczy ZUSowski haracz, niesprawiedliwe wyroki sądowe, lichwa w kredytach mieszkaniowych, obowiązkowe szczepienia wszczykujące dzieciom choroby, legalne niewolnictwo w zakładach karnych, więzienie za słowa, monopol rynku pracy, urzędniczy terror, nieuzasadniona przemoc aparatu siłowego państwa względem obywateli, całkowita inwigilacja. Wymienione wyżej efekty tego globalistycznego systemu, my Polacy już znamy bo taką sytuację mamy od kilku dziesięcioleci tj. wprowadzano ją stopniowo i niezauważalnie od momentu tzw. Transformacji po roku 1989.

Chcemy tego więcej?

Faktem zatem jest że jesteśmy w stanie wojny, wojny niewidzialnej. Wojny na polu: gospodarczym, politycznym, informacyjnym, prawnym. Polacy powinni odzyskać wpływy w swoim kraju w następujących obszarach: gospodarka, wojsko, dyplomacja zagraniczna, technologia, edukacja, infrastruktura.

Jaki mamy wybór? Co robić? ROBIĆ SWOJĄ WŁASNĄ NIEZALEŻNĄ NEUTRALNĄ POLITYKĘ KRAJOWĄ I MIĘDZYNARODOWĄ!

Trzeba PILNIE przygotować następujące strategie obronne:

1.Strategia odzyskania i obrony naszej gospodarki

2.Strategia przywrócenia polskiej elity politycznej – konieczna repolonizacja polityków

3.Strategia informacyjna oparta na prawdzie

4.Strategia prawna oparta na niezbywalnych naturalnych prawach człowieka, Dekalogu i prawie miłości bliźniego

To jest nasze dalsze być albo nie być. Oczywiście jeśli zdążymy zanim nam tutaj nie zainstalują i nie włączą 5G bo wtedy wszyscy po kolei niezauważalnie wyginiemy…..

Teresa Garland, dnia 18 XII 2019r.

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/12/18/wojna-usa-chiny-i-5g-czyli-polacy-maja-wyginac-by-amerykanom-zylo-sie-bezpieczniej-i-by-syjonistyczni-zydzi-sprzegnieci-z-masoneria-mogli-nadal-ograbiac-bezoporowo-i-w-swietle-prawa/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

5 thoughts on “Wojna USA-CHINY i 5G czyli Polacy mają wyginąć by Amerykanom żyło się bezpieczniej i by Syjonistyczni Żydzi..

 1. Obejrzałem nagranie przed chwilą o Krwii i Mobilizacji. I to wszystko się układa w jedną całość. WOT jest stworzony przez polityków po to aby nlodzi ludzie albo jacy kolwiek bez doświadczenia zginęli na froncie. No to jest za krótki okres czasu aby wyszkolić ludzi. Ten system szklleia WOT jest efektywny ale rozłożony na długie lata. Także ja od początku mówiłem że WOT to pierwsze mięsko armatnie. Ludzie bez większego doświadczenia i obycia i kurwami i hujami i siedzeniem po lasach zostaną rzuceni w wir walk. A po tym konflikcie żydzi na stałe tutaj zagoszczą. Ot cała prawda. Nie chodzi o wojnę z Rosją a jedynie o usunise elementu który może przeszkodzić w planie POLIN.

 2. Właśnie w tym jest problem że nie można spokojnie porozmawiac na żaden temat tylko robi się szurię albo wystawia taką zyduwe jak Garland co pierdoli o wyginięciu Polaków (bo ci od dawna są lekomanami i dbają o zdrowie tylk oinaczej) i promuje religię.
  Oczywiście żydy-masony są winne ale kto od nich kupuje jak nie głupi goj.

  Jak wyginą ludzie to nie będzie miał kto napędzać tej szopki gospodarczej i nie będzie szekli więc pierdolenie:
  „wprowadzenia Światowego Rządu Antychrysta” co takiego?? Jezus to antychryst. Trup jako słońce/swiatło – christ i takie tam

  Jak argumenty zawodzą to się zaczyna robić strach bo głupki reagują na to i kolejne religie do ochrony i szuria gotowa. Dla trochę mądrzejszych nauka to kolejna religia

  https://wolnemedia.net/zamiast-nauki-dotyczacej-wirusow-i-raka-filozofia/

 3. krok drugi to tworzyć komórki likwidacyjne na wzór komórek AK z II wś……..inaczej nie da się oczyścić naszego nierządu.

 4. krok pierwszy to tworzyc struktury Narodowego Frontu Wyzwolenia Polakow w Polsce ……tak zaczynalo sie wyzwalanie kolonii ….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: