DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Skala protestów zaskoczyła władzę. Dziesiątki tysięcy ludzi pod Sejmem potężne protesty w polskich miastach i za granicą !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Skala protestów zaskoczyła władzę. Dziesiątki tysięcy ludzi pod Sejmem – potężne protesty w całej Polsce!

Warszawa. Takiej frekwencji nikt się nie spodziewał. Pod Sejmem w Warszawie zgromadziły się tysiące ludzi a ciągle dochodzą nowi. Aleje Ujazdowskie są pełne osób zmierzających na protest. Wśród uczestników tych antyrządowych protestów widać wszystkie grupy wiekowe. Są młodzi ludzi, osoby w średnim wieku i seniorzy. Wszystkich połączył przeciw wobec zamachowi na państwo prawa i sprzeciw wobec wyprowadzania Polski z Unii Europejskiej.

Ludzie wypełniają przestrzeń pod Sejmem i okoliczne uliczki. Polacy protestują przeciwko zamachowi na sądy, zamachowi na praworządność. Władza musi zobaczyć, że nie ma zgody na niszczenie państwa i wprowadzanie anarchii.

fot. Twitter

Dzisiaj protesty trwają w całej Polsce. Ponad 200 miast zgłosiło się do udziału, ale w wielu miejscowościach protesty odbywają się spontanicznie.

Relacja na żywo:

Wrocław:

Gdynia:

Dąbrowa Górnicza:

Gdańsk:

Częstochowa:

Łódź:

Poznań:

Szczecin:

Bydgoszcz:

Katowice:

Zduńska Wola:

Radom:

Białystok:

Kraków:

Świdnica:

Jasło

Gliwice:

Protesty odbywają się też poza granicami Polski.

Berlin:

Lublin

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: