NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

” Prawie 25 miliardów dolarów dla ofiar pożarów PG&E, ubezpieczycieli”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SAN FRANCISCO (AP) – federalny sędzia ds. Upadłości zatwierdził we wtorek dwie ugody Pacific Gas & Electric o łącznej wartości 24,5 miliarda dolarów, aby pomóc w pokryciu strat poniesionych przez właścicieli domów, firmy i ubezpieczycieli w następstwie katastrofalnych pożarów w Północnej Kalifornii, które spowodowały, że największe narzędzie w kraju bagno finansowe.

Decyzja amerykańskiego sędziego ds. Upadłości Dennisa Montali pod koniec pięciogodzinnego rozprawy sądowej zwiększa szanse PG&E na podążenie preferowaną drogą wyjścia z bankructwa do 30 czerwca. Montali wręczył również użyteczność kolejnemu zwycięstwu, odrzucając próby konkurującej grupy, by zaoferować alternatywną propozycję wyjścia PG&E z bankructwa zamiast planu firmy.

Pomimo poczynionych postępów we wtorek PG&E wciąż napotyka ogromne przeszkody.

Najbardziej znaczący jest ostatni wniosek California Gavin Newsom, że plan PG & E wyjścia z bankructwa nie jest zgodny z prawem stanowym, co firma musi zrobić, aby kwalifikować się do objęcia ubezpieczeniem w pożarze zatwierdzonym przez ustawodawstwo Kalifornii.

Plan firmy opiera się na pokryciu z funduszu utworzonego ubiegłego lata w celu ochrony PG&E i innych mediów przed stratami spowodowanymi przyszłymi pożarami, które mogłyby zostać zapalone przez ich linie przesyłowe. Widmo to jest ogromne, biorąc pod uwagę, że przestarzały sprzęt i zaniedbania kierownicze PG & E zostały obwinione za serię śmiertelnych pożarów, które nawiedziły północną Kalifornię w 2017 i 2018 roku, zabijając dziesiątki.

PG&E szukało schronienia w upadłości w styczniu, ponieważ zmagało się z 36 miliardami dolarów roszczeń osób, które straciły domy, firmy i członków rodziny w wyniku pożarów. Roszczenia te zostaną teraz zaspokojone w ramach umowy o wartości 13,5 mld USD, którą PG&E wypracowało na początku tego miesiąca z prawnikami reprezentującymi nieubezpieczone i nieubezpieczone ofiary poprzednich pożarów. Ubezpieczyciele grozili próbą odzyskania około 20 miliardów dolarów w roszczeniach posiadaczy polis, którzy uważają, że ostatecznie zapłacą za straty w tych pożarach. PG&E rozliczało się z ubezpieczycielami za 11 miliardów dolarów.

Odrzucenie przez Newsom obecnego planu PG&E pod koniec zeszłego tygodnia groziło wysadzeniem porozumienia PG&E z ofiarami pożaru, ponieważ początkowo wymagało to jego zgody. Ale towarzystwo i prawnicy ofiar pożaru poradzili sobie z tym problemem, zmieniając umowę w późny poniedziałek, aby ugoda nie polegała już na błogosławieństwie Newsom.

PG&E wciąż musi znaleźć sposób na uzyskanie poparcia Newsom dla ogólnego planu, ale aprobata sędziego w sprawie ugody ofiar pożaru zapewnia firmie więcej czasu na pozyskanie go. Newsom domaga się między innymi od PG&E zastąpienia całej 14-osobowej rady dyrektorów, w tym dyrektora generalnego Billa Johnsona, oraz ułatwienia rządom stanowym i lokalnym złożenia oferty przejęcia firmy i przekształcenia jej w spółdzielnię będącą własnością klienta jeśli nadal działa w sposób niebezpieczny lub zawodny.

Jeśli firma nie będzie mogła umiejscowić Newsom przed terminem bankructwa 30 czerwca, ugody zarówno z ofiarami pożaru, jak i ubezpieczycielami mogą nadal się rozpadać.

Nancy Mitchell, adwokat reprezentujący Newsom na wtorkowej rozprawie, powiedziała Montali, że PG&E wydaje się zdeterminowana, aby zmodyfikować swój plan w sposób zadowalający gubernatora.

„Ogromnie przyczyniły się do zbliżenia planu”, aby sprostać aprobacie Newsom, powiedziała. „Nie ma nas tam”. Powiedziała, że ​​zapewnienie ofiarom pożaru zapłaty za ich straty jest jedną z „gwiazd północy” gubernatora.

PG&E uznało decyzję Montali w sprawie ugody za „rozdroże w tej sprawie”, powiedział prawnik z mediów, Stephen Karotkin, powiedział Montali. Bez ugody Karotkin ostrzegł, że PG&E utknęłoby w trzęsieniu sporów sądowych, które wyeliminowałyby wszelką nadzieję, że firma miała wyjść z bankructwa następnego lata.

Do rozwiązania pozostaje jeszcze kilka innych kluczowych kwestii, w tym sposób zarządzania zaufaniem dla ofiar pożaru i proces zgłaszania roszczeń. Adwokaci ofiar powiedzieli Montali Wtorek, że mają nadzieję, że te szczegóły zostaną wyjaśnione do 20 stycznia.

Jednak nie we wtorek wszystko to było dobre dla PG&E. Kalifornijskie organy regulacyjne ogłosiły propozycję ugody w wysokości 1,7 miliarda dolarów, która ukarze zakład energetyczny za wywołanie pożarów w 2017 i 2018 roku. Warunki nakładają na akcjonariuszy tego przedsiębiorstwa odpowiedzialność za opłacenie wysiłków firmy w celu zapewnienia „bezpiecznej i niezawodnej usługi”. podcinać zyski PG&E, oszczędzając jednocześnie klientom użyteczności publicznej godność dalszego podnoszenia cen energii elektrycznej, które już należą do najwyższych w Stanach Zjednoczonych

Umowa z California Public Utilities Commission nadal wymaga zgody Montali. Oprócz zapobieżenia fakturowaniu przez PG&E klientów za odzyskanie 1,625 miliardów dolarów, które spodziewa się ponieść z tytułu pożarów koszty prawne, firma musi przeznaczyć dodatkowe 50 milionów dolarów na usprawnienie działalności.

Osada przyszła po tym, jak komisja stwierdziła, że narzędzie nie zidentyfikowało w wystarczającym stopniu martwych i umierających drzew, nie usunęło zarośli i martwych drzew, które mogą wywołać pożary, nie przeprowadziło patrolu i nie konserwowało swoich instalacji elektrycznych oraz dysponowało materiałami eksploatacyjnymi niezbędnymi do przeprowadzenia dochodzeń.

W innym wtorek prac rozwojowych Montali wyraził zgodę na kolejną grupę ofiar, aby kontynuować proces cywilny przeciwko PG&E w celu ustalenia jego odpowiedzialności w pożarze magazynu „Ghost Ship” w grudniu 2016 r. W Oakland w Kalifornii, w którym zginęło 36 osób.

Montali orzekł, że ich postępowania sądowe przeciwko PG&E mogą być kontynuowane, z zastrzeżeniem, że wszelkie szkody zostaną ograniczone do kwoty ubezpieczenia pozostałej z polis ubezpieczeniowych zakładu użyteczności publicznej na 2016 r., Więc firma nie będzie musiała jeszcze bardziej wyczerpywać wyczerpanych środków. Adwokaci ofiar pożaru zasugerowali w sądzie, że nawet 900 milionów dolarów może być nadal dostępnych w ramach polis ubezpieczeniowych PG & E 2016.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: