DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PRAWDA W OCZY KOLE? TUSK ORZEKŁ: „NIE GROZI NAM POLEXIT TYLKO WYPIERPOL”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_2

 

Donald Tusk powraca do gry i mówi, jak jest. Polityk użył sformułowania, które niejednego wbiło w fotel. Opisał w ten kontrowersyjny sposób sytuację Polski w Unii Europejskiej.

Donald Tusk wraca i to od razu na ostro. Najpierw bez pardonu zaatakował PiS, a teraz opisuje naszą sytuację w Unii Europejskiej w sposób bardziej niż nietypowy. Mocne słowa w jego ustach brzmią wyjątkowo groźnie.

Aktualnie były premier promuje w kraju swoją książkę pod wymownym tytułem: „Szczerze”. Podczas spotkania autorskiego, które odbywało się we Wrocławiu, podjął temat tego, jak wygląda sprawa polska w UE. Nie zamierzał brać w swojej wypowiedzi jeńców.
Donald Tusk przepowiada wypierpol
Zdaniem Tuska nie grozi nam żaden polexit, który byłby podobny do brexitu. Grozi nam… wypierpol!

Jeśli miałaby się zrymować historia z brexitu, to w przypadku rządów PiS-u wątpię, żeby Kaczyński decydował się na takie hasło polexitu. Na szczęście bowiem wciąż duży odsetek Polaków uważa, że nasze miejsce jest w Unii Europejskiej

– tłumaczył cierpliwie Donald Tusk.

Następnie polityk, który jest doskonale zorientowany w europejskich strukturach, przytoczył bardzo ostry przykład.

Ktoś złośliwie i nie wulgarnie, bo to jest tylko potencjalnie wulgarny skrót myślowy, na Twitterze napisał, że nie grozi nam żaden polexit, tylko wypierpol. I domyślam się, o co autorowi chodziło

– podsumował.

Sam polityk uważa, że Unia Europejska jest w pewnym sensie… „dziwolągiem”, głównie dlatego, że przeciwstawia się „naturalnemu porządkowi”, który sprawia, że silniejszy narzuca swoją wolę innym.

Do samego wyjścia z Unii Europejskiej, które staje się realne, Tusk podchodzi z dużą dozą niepokoju i niechęci.

Alternatywą dla UE jest rozpad i powrót do interesów narodowych, a tym samym ich zderzenia ze sobą i konfliktu. Nie muszę przypominać, jak w przeszłości na takiej grze interesów wychodziła Polska – skwitował sprawę Tusk.

https://www.planeta.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: