DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Partia KORWiN przyłącza się do zbiórki pod ustawą #STOP447. „Sprawa kluczowa dla bezpieczeństwa i dobra Polski”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Partia KORWiN włącza się w zbiórkę podpisów pod #Stop447. Foto: Twitter Partia KORWiN

Partia KORWiN włącza się w zbiórkę podpisów pod #Stop447. Foto: Twitter Partia KORWiN

Partia KORWiN przyłączyła się oficjalnie do zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy #STOP447. Aby projekt trafił pod obrady Sejmu, trzeba zebrać co najmniej 100 tys. podpisów.

@RotyMN cały czas zbierają podpisy pod ustawą #STOP447. Jest to sprawa kluczowa dla bezpieczeństwa i dobra Polski. Partia KORWiN przyłącza się do zbiórki i apeluje do członków i sympatyków o pomoc w zbieraniu podpisów – czytamy na Twitterze partii KORWiN.

Stowarzyszenie Roty Niepodległości rozpoczęło zbiórkę podpisów pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą STOP 447 pod koniec października. Trzeba zebrać 100 tys. podpisów.

Rzeczpospolita Polska uznaje za konieczne uchwalenie niniejszej ustawy w celu zabezpieczenia Państwa i jego obywateli przed podstępną grabieżą, pozorowaną bezpodstawnymi roszczeniami – czytamy w uzasadnieniu projektu ustawy.

Według projektu, zakazuje się podejmowania „jakichkolwiek działań zmierzających do zaspokojenia” roszczeń. Za naruszenie zakazów proponuje się kary od 3 do 25 lat więzienia.

Wypłata roszczeń doprowadzi do sytuacji, w której państwo polskie de facto przestanie istnieć, być może będzie flaga (polska), będzie hymn, ale potężnym majątkiem będzie dysponował ktoś narzucony przez organizacje żydowskie – powiedział na konferencji prasowej, na której ogłoszono rozpoczęcie zbiórki prezes Rot Niepodległości i pełnomocnik komitetu obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej Robert Bąkiewicz.

O zbiórce ostatnio mówił także członek Rot Niepodległości Tomasz Kalinowski w NCzasTV. Szczegóły na temat projektu oraz możliwość pobrania karty poparcia znajdują się na stronie stop447.info.

n.czas.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: