Jarosław Kaczyński. Foto: PAP/Radek Pietruszka

Jarosław Kaczyński. Foto: PAP/Radek Pietruszka

Jarosław Kaczyński przeszedł niedawno operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Mimo, że jest obecnie w trakcie rehabilitacji, ma ciężko pracować. – Jarosław pracuje cały czas z domu, wszystko jest w porządku – zapewnił w rozmowie z „Super Expressem” kuzyn prezesa PiS Jan Maria Tomaszewski.

Jarosław Kaczyński przeszedł operację w szpitalu w podwarszawskim Otwocku. Opiekę nad nim sprawował m.in. jego kuzyn Jan Maria Tomaszewski. Czeka go wkrótce operacja drugiego kolana, choć najpewniej przeprowadzona będzie dopiero po wyborach prezydenckich.

Wszystko jest w porządku. Prezes już jest w pracy, ale nie na Nowogrodzkiej, ale pracuje cały czas z domu. Trzymam kciuki za jego szybki powrót na Nowogrodzką i za jego zdrowie – powiedział Jan Maria Tomaszewski.

„Super Express” uważa, że relacja jest prawdziwa. Przypomina o tym, że w domu Kaczyńskiego ostatnio często pojawiali się premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Świadczą o tym częste wizyty polityków PiS w jego domu na Żoliborzu. Dwukrotnie w prezesowskich progach gościł już premier Mateusz Morawiecki (51 l.), przyłapaliśmy też tam ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego (47 l.). Tym samym niepozorny dom zamienił się w prawdziwe centrum dowodzenia – zaznacza redakcja.

Źródło: se.pl