Likwidacja gotówki jest pomysłem diabelskim, lecz wcale nie nowym. O szatańskim planie wykorzystania algorytmu płatniczego u zaczipowanych ludzi napisał Św. Jan w swojej Apokalipsie

I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło  i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.

Tymczasem na panelu dyskusyjnym „Transakcje bezgotówkowe w Kościele – czy to możliwe?” spotkali się abp Stanisław Gądecki i minister finansów Tadeusz Kościński. Niestety, abp Gądecki nie pierwszy raz dowiódł, że bystrość umysłu nie jest jego mocną stroną. Przewodniczący KEP powiedział:

Rozumiem, że istotną dla ministerstwa sprawą jest kontrola szarej sfery, że to jest główny problem, który za tym wszystkim stoi, a nie miłość do Kościoła czy księży. Nam też zależy na transparentności.

Abp Gądecki mówiąc o “szarej strefie” wydawał się nie zauważać z kim rozmawia, a byli to, prócz samego ministra, zwolennika wprowadzenia NWO – pozbawienia Polaków możliwości dysponowania ich własnością (gotówką), przedstawiciele Fundacji „Polska bezgotówkowa”(lobby bankowe). Tajemnicą Poliszynela jest to, że docelowo chodzi o transfer gotówki do obcych banków oraz o inwigilację obywateli sprowadzonych do roli niewolników. Człowiek wolny powinien mieć wybór pomiędzy gotówkowym  a bezgotówkowym rodzajem transakcji. Odnoszę również wrażenie, że przewodniczący KEP nie zdaje sobie sprawy, że jest to początkowy etap kampanii propagandowej bankdytów (termin ukuty przez Ewarysta Fedorowicza).

Jestem bardzo ciekawy jaki będzie komunikat KEP. Czy znajdą się tam słowa potępiające okradanie Polaków pod szyldem podatków i sprzeciw wobec nikczemnych planów rządu Morawieckiego? Już wkrótce się o tym przekonamy.

Nowy minister urabia pożytecznych idiotów:

 

www.ekspedyt.org/