NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Wszelkie kontakty z ORDLO mają na celu legitymizowanie zbrodni Rosji w Donbasie – Ministerstwo Spraw Zagranicznych”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy zdecydowanie potępia próby jakichkolwiek kontaktów z tzw. Republikami z tymczasowo okupowanych terytoriów Ukrainy – powiedziała rzecznik MSZ Kateryna Zelenko, komentując spotkanie głowy Komitetu Współpracy Gospodarczej i Rozwoju Komisji Ochrony Zdrowia, z frakcji „Alternatywa dla Niemiec” Bundestagu, członka PACE Ulricha Oehme z przedstawicielami ORDLO w Mińsku.

Wszelkie kontakty z ORDLO mają na celu legitymizowanie zbrodni Rosji w Donbasie - Ministerstwo Spraw Zagranicznych

„Zdecydowanie potępiamy próby jakichkolwiek kontaktów z tak zwanymi republikami z tymczasowo okupowanych terytoriów Ukrainy. Kontakty te, choć zamaskowane jako „mediacje”, w żaden sposób nie będą ułatwiać osiągnięcie pokoju, a wręcz przeciwnie – będą szkodliwe – zmierzające do legitymizacji zbrodni Rosji przeciwko suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy i ogólnie prawa międzynarodowego ”- powiedziała Zelenko.

Podkreśliła, że ​​formuła ustanowienia pokoju na Ukrainie jest bardzo prosta – wycofanie wojsk z Rosji i przywrócenie kontroli granicy państwowej przez Ukrainę.

„Stanowisko to popiera rząd niemiecki, którego wysiłki na rzecz rozwiązania konfliktu rosyjsko-ukraińskiego w Donbasie są bardzo cenione na Ukrainie. Wszelkie prowokacje apologetów agresywnej polityki Rosji są postrzegane na Ukrainie jako współudział w zbrodni” – podsumowała rzecznik MSZ.

Według rosyjskich mediów, 15 grudnia szef Komitetu Współpracy Gospodarczej i Rozwoju, Komisji Ochrony Zdrowia frakcji Alternatywa dla Niemiec, członek PACE Ulrich Oehme uczestniczył w spotkaniu w Mińsku z przedstawicielami ORDLO, na którym oświadczył, że podczas sesji styczniowej PACE zainicjuje inicjatywę zaangażowania się w negocjacje, w formacie normandzkim, przedstawicieli niektórych regionów Doniecka i Ługańska.

zrodlo:ukrinform.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: