DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Wszelkie kontakty z ORDLO mają na celu legitymizowanie zbrodni Rosji w Donbasie – Ministerstwo Spraw Zagranicznych”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy zdecydowanie potępia próby jakichkolwiek kontaktów z tzw. Republikami z tymczasowo okupowanych terytoriów Ukrainy – powiedziała rzecznik MSZ Kateryna Zelenko, komentując spotkanie głowy Komitetu Współpracy Gospodarczej i Rozwoju Komisji Ochrony Zdrowia, z frakcji „Alternatywa dla Niemiec” Bundestagu, członka PACE Ulricha Oehme z przedstawicielami ORDLO w Mińsku.

Wszelkie kontakty z ORDLO mają na celu legitymizowanie zbrodni Rosji w Donbasie - Ministerstwo Spraw Zagranicznych

„Zdecydowanie potępiamy próby jakichkolwiek kontaktów z tak zwanymi republikami z tymczasowo okupowanych terytoriów Ukrainy. Kontakty te, choć zamaskowane jako „mediacje”, w żaden sposób nie będą ułatwiać osiągnięcie pokoju, a wręcz przeciwnie – będą szkodliwe – zmierzające do legitymizacji zbrodni Rosji przeciwko suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy i ogólnie prawa międzynarodowego ”- powiedziała Zelenko.

Podkreśliła, że ​​formuła ustanowienia pokoju na Ukrainie jest bardzo prosta – wycofanie wojsk z Rosji i przywrócenie kontroli granicy państwowej przez Ukrainę.

„Stanowisko to popiera rząd niemiecki, którego wysiłki na rzecz rozwiązania konfliktu rosyjsko-ukraińskiego w Donbasie są bardzo cenione na Ukrainie. Wszelkie prowokacje apologetów agresywnej polityki Rosji są postrzegane na Ukrainie jako współudział w zbrodni” – podsumowała rzecznik MSZ.

Według rosyjskich mediów, 15 grudnia szef Komitetu Współpracy Gospodarczej i Rozwoju, Komisji Ochrony Zdrowia frakcji Alternatywa dla Niemiec, członek PACE Ulrich Oehme uczestniczył w spotkaniu w Mińsku z przedstawicielami ORDLO, na którym oświadczył, że podczas sesji styczniowej PACE zainicjuje inicjatywę zaangażowania się w negocjacje, w formacie normandzkim, przedstawicieli niektórych regionów Doniecka i Ługańska.

zrodlo:ukrinform.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: